Čo môžete zažiť

  • Naučíte sa uvoľniť myseľ a pustiť kontrolu (meditácia v praxi)

  • Stretnete sa a začnete pracovať so svojou orgazmickou energiou

  • Spoznáte lepšie svoje telo, naučíte sa rozpoznávať jeho signály

  • Napojíte sa na svoj energetický potenciál a naučíte sa ho používať v bežnom živote (súčasťou sú aj techniky na uzemnenie)

  • Dotknete sa svojich limitov, vzorcov, neprospešných nastavení v oblasti sexuality a práce s telom

  • Odblokovanie emócií, blokov, vzorcov, ktoré vám bránia napojiť sa na svoj potenciál

  • Fyzické aj psychické uvoľnenie (odbúranie stresu a napätia)

Cieľom Cesty do srdca je otvorenie sa bezpodmienečnej energii LÁSKY prostredníctvom liečivého dotyku, dychu a ďalších cvičení, ktorými vás prevediem. Počas týchto liečení vám vytvorím priestor, kde sa budete môcť úplne UVOĽNIŤ a zabudnúť na starosti bežného sveta. Úplné pustenie kontroly a odovzdanie sa liečivým dotykom vám umožní otvoriť sa životnej alebo aj sexuálnej energii, ktorá je nám prirodzená. Sme predovšetkým sexuálne bytosti, inak by sme neprežili. Ako ľudstvo momentálne prechádzame do energie štvrtej čakry, teda SRDCA. Je vaša sexualita prepojená so srdcom? Aký veľký priestor dávate vo svojom živote emóciám? Viete prejaviť lásku?

Pri dlhodobej práci so zámerom je možné dosiahnuť tzv. stav UMOŽŇOVANIA, kedy sa dostávame mimo MYSEĽ a necháme TELO a SRDCE, nech sa otvorí...Stanete sa citlivejším, empatickejším, budete srdečnejší a prijímajúci. Je nádherné vedieť naplno cítiť lásku. Že to bolí? Je vaša láska naozaj bezpodmienečná? Aby sa takou stala, najskôr je potrebné vyliečiť boliestky, zranenia, spomienky z minulosti... Hovorí sa, že srdce musí byť 100x zlomené, aby sa vyliečilo. Ako s tým pracovať nás učí sám život, musíme však byť ochotní načúvať mu.

Je možné dosiahnuť aj mimotelové zážitky, všetko však pomaly, postupne... Záleží to na VÁS, je to VAŠE liečenie. Všetko, čo sa deje, je v súlade s vašim vlastným tempom, tak, aby ste mali čas JEMNE popúšťať bloky, presvedčenia, programy, ktoré vám bránia napojiť sa na energiu vše objímajúcej lásky. Umožníte tak liečenie toho, čo vám bráni napojiť sa na vlastný ZDROJ orgazmickej liečivej energie. Budete mať ak možnosť úplne sa uvoľniť, spojiť sa so sebou samým, nahliadnuť do svojho vnútra a preskúmať vlastné podvedomé bloky, ktoré vám bránia naplniť svoj multi-orgazmický potenciál. Počas vašej cesty vám poskytnem bezpečné prostredie a skúsené vedenie.

Nie je nutná žiadna predchádzajúca tantrická ani mimotelová skúsenosť. Ak také sú, je dobré posledné cesty prekonzultovať, pretože z mojej skúsenosti je možné vás napojiť tam, kde ste naposledy skončili.

Individuálny PROGRAM PRE MUŽA

CESTA ZA JEHO POTENCIÁLOM

Muži boli odmalička vedení k tomu, aby neprejavovali emócie. Určite poznáte výroky typu: ´Chlapci neplačú´ alebo ´Úspech a veľa peňazí ti prinesú šťastie do života´. Ale priznajte si to, muži, ste naozaj šťastní? Čo sa deje, keď potrebujete vyjadriť svoje emócie? Viete ich popísať? Máte problém rozpoznať svoje pocity od pocitov druhých? Darí sa vám vyjadrovať lásku navonok? Alebo máte problém vybrať si tú pravú partnerku pre vás? Zažili ste veľa odmietnutí a nepochopení zo strany žien práve preto, že neviete dostatočne jasne komunikovať?

Multiorgazmický muž je program pre muža, ktorý vám pomôže spojiť sa nielen so svojím TELOM, ale postupne po malých krôčikoch vám pomôžem napojiť sa aj na VAŠE SRDCE. Srdce muža je nekonečne silné, pevné, stabilné. Dáva žene istotu, podporu, aby sa ona mohla uvoľniť. Ako však poskytnúť žene istotu, keď ani vy si nie ste istí sami sebou? Moja skúsenosť je taká, že keď si doprajete čas, spoznáte samých seba a prijmete sa TAKÍ, AKÍ STE, pomôže vám to vstúpiť do lásky predovšetkým sám k sebe. A to je základ všetkého. SPOZNAŤ A MILOVAŤ SÁM SEBA.

Muži a ich sexualita je široká a náročná téma, predovšetkým preto, že u mužov bola sexualita systematicky potláčaná, tabuizovaná a znevažovaná. Masturbácia a sexuálne prejavy neboli spoločnosťou prijímané ako niečo, čo by sa patrilo prejavovať v živote distingovavaného muža. Preto sa orgazmus stal rýchlym návodom ako sa zbaviť prebytočného napätia a emócií. Hlavne rýchlo a nenápadne. A problém so seba prijatím svojej mužskej sily a potencie bol na svete. Muži, zamyslite sa: Ako veľmi prijímate a milujete svoje telo? Kde v tele cítite sexuálnu energiu? Máte sex pre uvoľnenie alebo pre spojenie sa s niekým koho MILUJETE? Malí chlapci boli strašení, že masturbácia je hriech. Preto sa často skrývali a nebolo im dopriate, aby dobre spoznali svoje telo. Preto sa naučili masturbovať rýchlo, potajomky, aby mama nezistila... ejakulácia ako cieľ. Čo najrýchlejšie uvoľniť nahromadené emócie... Toto je častý problém nielen u mužov, ale aj u žien... SEX používame ako NÁSTROJ na uvoľnenie namiesto toho, aby sme vnímali jeho energetickú a duchovnú podstatu. TOTO by som si tak veľmi priala zmeniť!

Muži tak dostanú návod ako sa láskyplne spojiť so svojim telom, milovať ho také aké je a rozšíriť tak možnosti prežívania orgazmických pocitov nielen v oblasti panvy ale celého tela. Dostanú informácie o tom, ako prejsť zo závislosti na ejakulácií, tzv. sexuálnemu potešeniu z potreby uvoľnenia stresu a napätia k posvätnému SEXUÁLNEMU SPOJENIU. Na to nám budú slúžiť masáže a rôzne cvičenia, ktoré bude mať možnosť zažiť.

Stretnutia budú prispôsobené podľa vašich individuálnych potrieb a zámerov. Každé stretnutie trvá cca  2 hodiny (budeme mať dostatok času na rozhovor aj integráciu)

PRÍKLAD INDIVIDUÁLNEHO PROGRAMU


1. Úvodný rozhovor (nastavenie zámeru a cieľov spolupráce) + Kundalíni Yoga (technika dych, pohyb) na rozprúdenie orgazmickej energie v tele + zážitok Kundalíni masáže). 2 hod

2. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca (celotelová masáž na odblokovanie energie v srdcovej oblasti, liečenie blokov, vzorcov a presvedčení v srdcových záležitostiach ako sebaláska, sebahodnota, tvorenie vzťahov a pod.). 2 hod

3. Liečivá sila dychu ´Rebirthing´ (katarzná dýchacia technika na odblokovanie tráum, vzorcov a presvedčení z detstva - Liečenie vnútorného dieťaťa (1 alebo 2 terapeuti). 2 hod

4. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca spojený s liečivou silou dychu ´Rebirthing´ (celotelová masáž spojená s dýchacou technikou na odblokovanie vzorcov, programov a presvedčení, ktoré bránia prežívať vlastnú sexualitu naplno). 2 hod

5-6. Odblokovanie tela - Body  De-Armouring a Odblokovanie intímnej traumy - Tantric De-Armouring (metóda na odblokovanie hlbokých vzorcov a presvedčení spojených s prežívaním vlastného tela a sexuality, ale aj vzorcov v iných oblastiach života). 2 x 2 hod

7. Energetický orgazmus - multiorgazmický zážitok a napojenie na svoj najvyšší energetický potenciál. 2 hod


CENA za program 1.499 EUR, možné platiť aj na dve splátky, pri okamžitej platbe zľava 100 EUR (Cena jednotlivo 2400 EUR, ušetríte 900 EUR)

Čo cena zahŕňa: 

16 hodín individuálnej práce (masáže, odbloky, cvičenia..)

úlohy na doma

Kakao Ceremónia (medicína otvárajúca srdce)

Rapé Ceremónia (očistný indiánsky tabak)

Konzultácie

Vstup na skupinové stretnutia ´Spomaľ, dýchaj, všímaj si´ Referencie

Pred nedávnom som si u Lucky niekoľko stretnutí s jej terapiami. Najsilnejšie so mnou pracovala technika De Armouring. Pri tejto terapii sa mi začali vyplavovať traumy a bloky zaseknutej energie. Uvoľnilo sa napätie, cítil som sa ľahší, oslobodený a v rovnováhe. Ďalšia silná terapia, ktorú mi Lucka dala bola Rituál učenia tela a otvorenie srdca, pri ktorej som cítil nádherné euforické pocity lásky, prepojenie sa so zdrojom. Lucka je profesionál, od prvého stretnutia s ňou som sa cítil že som doma, priestor má energeticky vyladený. S touto terapiou som získal do života ďalší bonus a to prepojenie s bytosťou, môjmu srdcu silno rezonujúcou. Ďakujem Luci

Martin Jozaf

Muži si konečne potrebujú vstúpiť do sily. Základom je pochopiť, že moja sexualita je zdravá a úplne normálna. Na to je potrebné zbaviť sa pocitu viny a hanby, ktorý v nás bol dlhodobo vytváraný a my sme tak boli manipulovaní k tomu aby sme poslúchali. Odblokovaním si toho, čo som ani nevedel, že vo svojom vnútri ešte stále mám, sa cítim vyrovnanejší a spokojnejší sám so sebou. Moja sexualita sa stala mojou hybnou silou, ktorú teraz môžem použiť na tom, aby som si tvoril svoj život, taký aký ho chcem mať JA. A je to v pohode, aj si poplakať.

Marek

Po terapii konečne po dlhom čase vyrovnaný a pokojný pocit v duši. Spokojnosť so životom, taký ten pocit, že všetko je, ako má byť, zbavenie sa tlaku, že niečo by bolo treba urobiť alebo nájsť alebo vylepšiť. Bezproblémové udržanie mysle v prítomnosti, dobrá nálada, ale nie prehnaná emocionálna eufória. Druhý deň po terapii černejší, ako keď prekypí hrniec, nevysvetliteľný smútok, ktorý akoby ani nebol môj, pocit nevyrovnanosti, rozkolísania, pocit boja energií vnútri. Ale nič tragické, iba pocity, preplávali telom a mysľou a akoby vnútri stál nejaký rytier s mečom a vysporiadal sa s nimi, zas odplávali preč. Tri týždne po terapii. Lepší pocit vo vzťahoch, aj v práci. Odvaha riešiť nezrovnalosti vo vzťahoch, viac sa otvoriť, byť autentickejší. Väčšia vnímavosť k svojmu telu, chuť pestovať sa, dopriať si starostlivosť. Ľahšie a rýchlejšie rozhodovanie sa. A naďalej, čo veľmi oceňujem, menej myšlienok v hlave a pocit vyrovnanosti a spokojnosti, zvedavosti, čo život prinesie a chuti zažiť niečo nové, dozvedieť sa niečo nové, pracovať so sebou, stretávať nových ľudí. Vnímam nárast energie, zmenu v mojom vyžarovaní a reakciách okolia, čo som si presne prial.

Peter

Po milovaní so svojou ženou som sa niekedy cítil až smutne. Nebaví ma to, keď je to také čisto mechanické prirážanie. Tušil som, že je v tom niečo viac. Lucia ma utvrdila, v tom, čo som vždy tušil. Je tam cesta a spôsob ako sa naučiť napojiť na svoju partnerku.  Na to som si musel prejsť ťažším obdobím, kedy sa moja myseľ potrebovala zladiť s mojim telom. Ďakujem za odblokovanie tejto cesty. Ja ju idem s nadšením teraz objavovovať..Moja žena tiež ďakuje.:)

Roman

Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.

Podmienky: Klient sa sústredí na prijímanie liečivých dotykov.