Individuálny program pre pár

CESTA ZA SPOLOČNÝM POTENCIÁLOM VZŤAHU

Prehĺbte svoj vzťah na komunikačnej, sexuálnej, ale aj duchovnej úrovni. Počas desiatich stretnutí individuálne a potom aj spoločne budete mať možnosť objaviť rozšírenú úroveň vášho vzťahu. Spoločne sa ponorte do tantrickej práce, rituálov a ďalších úloh, ktoré vás budú podporovať na vašej spoločnej ceste k multi-orgazmickej láske. Je to možnosť ako sa pozrieť na "výzvy svojho partnerského života" z iného uhla pohľadu. Tantrický prístup k odblokovaniu blokov, presvedčení a neprospešných predstáv o tom, čo to pre vás znamená, byť ideálnym párom, predstavuje tiež potenciál ako sa spoločne s partnerom nasmerovať na dosiahnutie spoločných cieľov, či už v oblasti vzťahu, hojnosti, väčšej slobody či radosti z partnerského života.

Moja skúsenosť je taká, že čím viac slobody si v partnerstve doprajeme, tým je náš vzťah živší, láskyplnejší a pravdivejší. Slobodný vzťah nie je o tom, že budeme mať viacej partnerov naraz a budeme si užívať, bez toho aby nás zaujímali pocity druhých. Je to o tom, že sa ja si v každom momente znova a znova vraciam do svojho stredu a pozorujem, kde sa práve nachádzam. To znamená, že som napojená na svoju vnútornú PRAVDU (aké mám pocity, čo práve prežívam, ako sa mám v tom a v tom, čo mi to vyplavilo, odkiaľ to poznám, kde na tele to cítim a pod.) Slobodný vzťah je o dôvere. Viem, že na to aby som sa cítil/cítila bezpečne, nepotrebujem žiadne zmluvy ani nikoho iného na to, aby mi hovoril ako sa mám cítiť a čo mám ako robiť. ZDROJ BEZPEČIA JE VO MNE. Ak sú obaja partneri naozaj schopní žiť v pravde a komunikovať jasne a na rovinu, čím si práve prechádzajú alebo ako to majú, nepotrebujú žiadny vonkajší nástroj k tomu, aby im dal postup ako reagovať, čo povedať alebo čo urobiť. Je to presný opak toho, čo nás učili, ale my sme schopní a zaslúžime si opäť nájsť slobodu vo vzťahu, ktorá znamená: "Ja sa slobodne rozhodujem, že sa ti v tomto momente odovzdávam celá/celý, nemusím ti nič skrývať, nič tajiť, som tu naplno pre teba, rovnako ako ty si tu pre mňa, Tvoje šťastie je pre mňa všetkým. Nemusím sa ťa báť, môžem s tebou tvoriť a pustiť sa..."

Len slobodná láska nám umožní úplne sa odovzdať vo vzťahu.

Tantrická párová ceste je o tom, naučiť sa žiť v pravde sám k sebe (nacítiť sa na seba, na to, čo práve potrebujem) a veriť si, že ja mám právo aby som v živote mal to, čo potrebujem, to čo chcem. Zároveň, dávam tomu druhému právo (pretože ho milujem), aby mal vo svojom živote to, po čom práve túži. Ak mu to neviem dať, tak mám právo povedať svoje "NIE". Ale pretože svojho partnera nadovšetko milujem a chcem aby bol šťastný, dovoľujem mu zabezpečiť si v živote všetko, to čo ho robí šťastným. Stále si sledujem, či nie sú prekročené moje hranice a kedykoľvek to môžem komunikovať. Je to vždy o nás a v každom okamihu sa to môže meniť, tak ako aj energia sa neustále mení.

Pár bude mať možnosť zažiť si niekoľko samostatných zážitkov, kedy budú mať možnosť obaja si vstúpiť do svojich pocitov, blokov, presvedčení o tom, ako by sme chceli aby náš vzťah fungoval a ako naozaj funguje. Teda, budú mať možnosť dotknúť sa toho, čo im bráni v tom, aby vstúpili do úplnej dôvery, lásky a slobody vo vlastnom vzťahu. Budeme mať dostatok času aby sme tieto zranenia prijali, frekvencia stretnutí záleží len na vás. Ďalšie stretnutia už budú potom spoločné a muž a žena budú mať možnosť kultivovať novo-nadobudnutú slobodu vo vzťahu.

Ponúkam vám 10 stretnutí (1.-6. sú individuálne, 7.-10. spoločné)

Čas trvania 2 - 2,5 hod (individuálne) alebo 3 hod (spoločné stretnutie), časový rozpis programu nižšie.

1.-6. individuálne stretnutie: MULTIORGAZMICKÝ MUŽ / MULTIORGAZMICKÁ ŽENA

7.-10. spoločné stretnutie: Tantrické rituály a výučba Tantrickej masáže

1. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca pre prvého z páru (individuálne), 2 hod

2. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca pre druhého z páru (individuálne), 2 hod

3. Liečivá sila dychu Rebirting pre prvého z páru (prítomnosť partnera pri procese je vítaná), 2,5 hod

4. Liečivá sila dychu Rebirting pre druhého z páru (prítomnosť partnera pri procese je vítaná), 2,5 hod

5. Tantrické odblokovanie tela a Energetický orgazmus pre prvého z páru (individuálne), 2,5 hod

6. Tantrické odblokovanie tela a Energetický orgazmus pre druhého z páru (individuálne), 2,5 hod

7. Prvé spoločné stretnutie - Rituál vzájomného ODPUSTENIA + výučba Tantrickej masáže na prvom z partnerov, 3 hod

8. Druhé spoločné stretnutie - Partnerská Kundalíni Yoga + výučba Tantrickej masáže na druhom z partnerov, 3 hod

9. Tretie spoločné stretnutie - Yóní Rituál Odovzdania (vzdanie úcty posvätnému ženstvu) + výučba Tantrickej masáže na jednom z partnerov, 3 hod

10. Štvrté spoločné stretnutie - Lingam Rituál Odovzdania (vzdanie úcty posvätnému mužstvu + výučba Tantrickej masáže na druhom z partnerov, 3 hod

Spolu 26 hodín práce so mnou + ďalšia práca na doma (záleží na klientovi).

Stretnutia ideálne 2-3x do mesiaca, 1 týždeň prestávka, prípadne podľa individuálnej dohody.

Samozrejmosťou je dostatok času na rozhovor, vysvetlenie rituálov, práce a úlohy na doma, podpora na telefóne.

Cena jednotlivo: 2.600 EUR

CENA za program Multi-orgazmický pár : 2.111 EUR, možné platiť na dve splátky, pri okamžitej platbe zľava 100 EUR.

Praktické info

Miesto: Bratislava-Rača

Frekvencia stretnutí: podľa dohody, min. raz mesačne, ideálne každé 2-3x do mesiaca, je možné dohodnúť si výnimočnú prestávku v prípade choroby, dovolenky a pod.

Po každej masáži budeme mať čas na rozhovor a čaj. Po stretnutí si neplánujte žiadne náročné aktivity.

V priestore je sprcha.

Je možné dohodnúť si aj skúšobnú hodinu akejkoľvek tantrickej alebo inej terapie podľa Cenníka.

Úvodná telefonická konzultácia a konzultácie vrámci programu sú zdarma. Osobná konzultácia nad rámec programu podľa Cenníka.

Podmienky:

 • Masáže sú jednosmerné, tzn. prijímajúci prijíma energiu, nedotýka sa dávajúceho
 • Zákaz požívania alkoholických a iných omamných látok
 • Zákaz akýchkoľvek iných návrhov (nejde o poskytovanie erotických služieb)
 • Pre dosiahnutie lepších výsledkov je ideálne prejsť na ľahkú stravu (ideálny je detox, ale nie je podmienkou)

Čo potrebujete:

 • Vlastný sarong (šatka), prípadne si zakúpite u mňa
 • Uterák
 • Chuť sa učiť nové veci
 • Zodpovedný prístup
 • Pracovať na sebe aj v súkromí (dostanete úlohy na doma)

Metódy práce

Rituál uctenia tela a otvorenia srdca

Vychádza z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, lásku a radosť. Tento liečivý rituál uctenia tela je neopísateľný zážitok. Je prepojený so srdcom a obnovou fyzickej aj energetickej rovnováhy. Pomáha pri akútnych psychických stavoch ako sú depresie, úzkosti, nedostatok životnej energie, lásky a pod a obnovuje vnútornú rovnováhu našej psyché. V dnešnej dobe sme zvyknutí stále sa ponáhľať a nezaujímať sa o svoje telo a zdravie. Pri masáži sa dokonale uvoľníte a precítite prúdenie životnej energie.

Cez jemný dotyk po celom tele pocítite, že ste napojení na zdroj nekonečnej lásky. Mojou úlohou je vytvoriť vám bezpečné prostredie, v ktorom si môžete dovoliť prijímať nehu a láskyplné vedomé dotyky. Pomocou masáže sa uvoľníte a vtedy sa otvára vaše podvedomie a uviaznuté emócie môžu odísť.. Pri masáži si budete môcť naplno vychutnať prítomný okamih všetkými zmyslami: hmat (dotyky), chuť a čuch (esenciálne oleje a vydymovadlá), sluch (reprodukovaná aj živá hudba, tibetské misky, koshi, kalimba, činelky a pod.)

Tantrické odblokovanie tela a Energetický orgazmus

Masáž ako intenzívny liečivý proces, ktorý napomáha rozpustiť fyzické, emočné a energetické bloky v oblasti sexuality. Predstavuje techniky De-Armouringu spojené aplikované do oblasti tantrického liečenia. Ide o odblokovanie napätia vo svaloch, ktoré priamo súvisia s uvoľňovaním blokov v oblasti sexuality. Umožňuje postupné zbavovanie sa ochranného panciera (brnenia), ktoré nám bráni v prežívaní svojej sexuálnej ale aj životnej energie. Tento obranný mechanizmus tela nás síce ochraňuje pred nechcenými pocitmi, ale zároveň nám aj bráni naplno precítiť svoje telo a orgazmické stavy (pripravuje naše telo na prežívanie celo-telových orgazmov).

Táto terapeutická masáž vám pomôže oslobodiť sa od všetkého, čo vám bráni plne prežívať svoj životný a sexuálny potenciál. Pomáha pri uvoľňovaní vzorcov, blokov, obmedzujúcich presvedčení, ktoré nám bránia prežívať naplno nielen svoje sexuálne vzťahy ale umožňuje aj rozprúdenie toku chi alebo životnej energie v tele uvoľnením bolesti alebo emócií, ktoré ju blokujú. Obnovuje vašu prirodzenú rovnováhu a generuje transformáciu na bunkovej úrovni. Tento proces využíva tlakové body, silné vibrácie, dych a pohyb vašej energie celým telom na uvoľnenie, rozbitie a odstránenie panciera vášho tela.

Five Elements - masáže podľa Elementov

Táto terapeutická prax vám umožňuje vybrať si z piatich rôznych zážitkov inšpirovaných prírodnými živlami - elementami. Masáž vás zavedie z mysle z tela a do prúdu vašej životnej energie a spojí vás s liečivou bytosťou vybraného živlu.

Masáže podľa Elementov sú kombináciou techník Tantra masáže, tantrických štruktúr (niektoré vyžadujú vašu aktívnu spoluprácu) a šamanských techník (otvárania energie, napájanie sa na bytosti elementov, liečenie dotykom a pod). Elementy vnímam ako medicíny. Sú to bytosti vysokých vibrácií, ktoré SÚ okolo nás, stačí sa im otvoriť. Je možné napojiť sa na ich múdrosť a silu aj pomocou pomocou techník bodyworku (napríklad Delfínia vlna), ktoré budete mať možnosť sa naučiť.

Liečivá sila dychu - ´Rebirthing´

Táto dychová technika pomáha v liečiť telesné choroby, stres a depresie, pocity životného nenaplnenia, nízke sebavedomie a sebaúctu... Mnohé z týchto problémov majú pôvod v traumatickom zážitku pôrodu alebo v iných, vysoko stresových situáciách, počas ktorých je narušený prirodzený rytmus dýchania, a tým aj obehu energie. Nepríjemné zážitky sa snažíme vytesniť alebo potlačiť a tie potom vytvárajú v tele bloky, ktoré bránia prirodzenému toku energie.

Vedomým energetickým dýchaním môžeme tieto udalosti aj spätne vyriešiť a prijať, integrovať do svojho života, a tak ich zbaviť ich pretrvávajúceho negatívneho vplyvu. Prijatím sa uvoľní stagnujúca energia, ktorá do nášho života prinesie radostný pocit a prispeje k väčšej otvorenosti, tvorivosti a chuti do života.

Vedomé dýchanie je spôsob, ako sa prepojiť so svojím telom a jeho živosťou a radosťou, ako objaviť svoju vnútornú silu a energiu, ako žiť život podľa svojich prianí a predstáv. Správny spôsob dýchania je pre zdravý život rovnako dôležitý ako zdravá životospráva, pravidelné cvičenie a zdravá strava. Podporuje vedomé a prospešné dýchanie aj v každodennom živote. Jedno sedenie trvá približne jednu a pol až dve hodiny. Dýchanie prebieha v ľahu na podložke.

Ďalšie metódy:

 • Meditácie a vizualizácie
 • Kundalíni Yoga
 • Rituály
 • Psychoterapia
 • Odporúčania a práca na doma
 • Integrácia (telefonická podpora zadarmo, osobné doplnkové terapie podľa Cenníka).

Fotogaléria

Referencie

Referencia sa pripravuje

Meno Priezvisko

Referencia sa pripravuje

Meno Priezvisko

Referencia sa pripravuje

Meno Priezvisko

Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.

PODMIENKY

1. Dotýkať sa masérky je zakázané

2. Akékoľvek iné návrhy sexuálneho charakteru sú zakázané

3. Používanie alkoholu a omamných látok v deň konania masáže sú zakázané