PREČO SOM SA V TANTRE ZAČALA VIAC VENOVAŤ ŽENÁM? A čo prinášam pre mužov a deti?

21.06.2023

Momentálne svoje miesto cítim viac v pomoci ženám pri liečení blokov, tráum a obmedzení v ženskej sexualite. Dôvodom je predovšetkým to, že som ŽENA a tiež to, že nasledujem volania a signály svojej duše. A tá s radosťou plesá pri predstave, že by sme si ako ženy vstúpili do pravej podstaty ženského princípu, ktorého sme nositeľkami.

Som neskutočne šťastná, že môžem byť sprievodkyňou a oporou v tomto procese, lebo je to krásne a ja sa cítim pri tejto práci naplnená. 

Pre mužov budem aj naďalej k dispozícii, ale len na Online Konzultácie, Tantrické odblokovanie (Tantric De-Armouring) či Body De-Armouring a Rebirthing (práca s dychom) - teda už nie na Dotykové rituály, ktoré mužom dávajú priestor na očakávania. Tie budú súčasťou dlhodobých individuálnych programov.  Mužov budem aj naďalej sprevádzať pri transformačných procesoch so zámerom uzdraviť sa z neprospešných programov, závislostí, blokov, tráum a podobne. Tiež je naďalej k dispozícii Program "Cesta do srdca pre muža. " ).

Prečo ženy?

Ženy sú aj v tantrickom svete označované ako nositeľky tzv. priestoru posvätnej prázdnoty (terminus technikus). Na rozdiel od mužov sa vďaka tomuto miestu vo svojej vagíne (jóní), dokážu napojiť a precítiť transformačnú silu orgazmickej energie. Dokonca hlavne vtedy, keď sú pri tom samé. Posv´ätná prázdnota je reprodukciou WOMB OF UNIVERSE (v zmenšenej podobe v ženinej maternici), priestoru, v ktorom kedysi vznikol vesmír. Predstavuje tú transformujúcu a zničujúcu silu, s ktorou kedysi vybuchol náš vesmír. Je to miesto zrodu niečoho z ničoho. Vďaka tomu dokážeme ako ženy precítiť tú silu, pokoru a posvätnosť voči orgazmickej energii. Pretože je to podobné ako to, čo zažíval Stvoriteľ, keď tvoril z ničoho celý vesmír. Je to božský pociť! 

Ženy sú zástupkyňami princípu JIN alebo tzv. ženského vesmírneho princípu, ktorý so sebou prináša vlastnosti ako pasivita, priestor, láskavosť, citlivosť, emotívnosť, jemnosť ale aj zúrivosť a ničenie (ničivá sila Kálí) atď. Naproti tomu mužský princíp JANG, predstavuje rovnako dôležité, ale iné kvality (napríklad aktivita, rozhodnosť, priamosť, sila, stabilita atď.).

Muži sa na tento pocit a teda posvätnú sexualitu napájajú prostredníctvom intímneho spojenia so ženou a napojenia na tento bod posvätnej prázdnoty v jej vagíne.


Toto je možné zažiť jedine vo fungujúcom posvätnom partnerstve. Partnerská tantra, ktorá môže okrem tantrickej masáže pokračovať tantrickým milovaním, je jedným z najhlbších zážitkov, aký vieme ako partneri vo svojich vzťahoch zažiť. Zmeny sa prenášajú z intímnej oblasti do tej každodennej a partnerské problémy sa vedia veľmi rýchlo vyriešiť, prípadne zmiznú. 

Ak chce vedomý muž zažívať posvätné spojenie oboch princípov v sexualite, tak je to možné jedine so ženou, ktorá má v sebe tento princíp tiež uzdravený. Mala by to byť žena, ktorá je ochotná a schopná venovať im aj svoje srdce. 

Moja skúsenosť


Pretože som vnímala a vo svojej realite videla, že princíp JIN v sebe celkom uzdravený nemám, rozhodla som sa, že sa na rok vzdám akejkoľvek sexuálnej aktivity s mužmi (aby som vylúčila akýkoľvek vonkajší faktor), teda som ani nerandila ani som sa inak s mužmi sama nestretávala. Praktikovala som seba-potešovanie, tantrické odblokovanie (De-Armouring), auto-masáž, dýchacie techniky, jemný dotyk, Kundalíni Jógu atď.

Momentálne sa cítim veľmi dobre, som nabitá energiou, inšpirovaná a podporená touto prácou, ktorú som na sebe dokázala. Rada by som to rozšírila do sveta, a preto som sa rozhodla napísať knihu, zatiaľ v elektronickej podobe. E-book pre ženy, v ktorom si budete môcť prečítať môj príbeh a naučiť sa metódu krok za krokom, je už skoro hotový. Dnes už naozaj viem, že je možné sa začať vnútorne seba-uzdravovať pomocou vlastnej orgazmickej energie. Metóda vnútorného seba uzdravovania, ako som ju nazvala, je jednoduchá, a každá žena ju vie vykonávať sama vo svojom bezpečnom prostredí - doma. Ženy tak získajú návod, ako so sebou pracovať prostredníctvom toho, čo majú k dispozícii: vlastné telo, energia, sexualita, dych (tanec, auto-masáž, seba-potešovanie). Nepotrebujeme na to nikoho prísediaceho, dokážeme to samé. Po určitom čase bude môcť každá žena okúsiť, aká je to zmena! Som zvedavá na vaše ohlasy a reakcie.

E-book bude k dispozícii od júla 2023 a môžete si vyberať z troch variánt, podľa toho, koľko chcete do seba investovať TU.

Prečo  deti?

Našlo si ma výnimočné dievčatko a už ma nepustilo. Tak som sa stala ďalšou mamou  8-ročnej Alexandry s nadaním na tanec (vyhrali titul majster sveta v Hip-hope ako skupina). Saška má diagnostikované dyslexiu, na tom by nebolo nič hrozné, keby nemali doma zložitú finančnú situáciu.  Žijú v sociálnom byte a jej stará mama sa nevládze o ňu starať. Musí chodiť do práce, z ktorej sa vracia unavená.  Tak sa učíme, hráme, chodíme na výlety. Saš´ka sa veľmi zlepšila v škole. Ako s ňou pracujem? Beriem ju proste ako bežné dieťa, ako zdravú, neporovnávam ju s inými deťmi alebo jej vedomosti s tým, čo by ako žiačka 2. ročníka už mala vedieť. Saška je presne taká, aká má byť.

Momentálne vybavujeme asistenčnú dohodu aj pre jej biologickú mamu, aby mi štát prispieval na výdavky, ktoré pri svojej práci s nimi mám. Doposiaľ som pre nich pracovala zadarmo. Nie je to jednoduché, svoj pracovný čas delím medzi klientov, Sašku, asistenciu pre jej mamu a písanie článkov a E-booku pre ženy. Ale veľmi sa teším. Svoje skúsenosti a techniky a metódy práce (telo a dych,  meditácie, masáže, liečenie dotykom, zvukom, ale aj arteterapiu, ktorej som sa venovala celkom na začiatku svojej cesty) mám možnosť aplikovať na celú rodinu so sociálnym statusom a sama som zvedavá, čo to všetko otvorí.  

Výsledok je zatiaľ po 2 mesiacoch spoločného učenia super, Šaška nemusela meniť školu. Legálne zodpovedná stará mama je omnoho pokojnejšia a tiež si začína užívať život. Od júla začínam pracovať s jej maminou na 4 hodiny denne, teším sa, čo to v mojej praxi všetko prinesie.

Ďakujem za vašu podporu.

Vaša Luu

www.luciajasna.com

0948 18 99 33