Tantrická liečivá cesta pre pár 

Ako si byť navzájom vo vzťahu terapeutom a pri tom sa baviť

Program 7 stretnutí 

Sme pár a chceme sa učiť techniky liečivej tantry...

Ak veríte tomu, že pomocou skutočne vedomého dotyku je možné dosiahnuť nielen viac radosti a ľahkosti vo vašom vzťahu,  ale aj si pomôcť uzdraviť svoje či alebo spoločné vzťahové zranenia, vyskúšajte tento kurz siedmych na mieru ušitých stretnutí pre pár (muž a žena), v ktorých vám odovzdám svoje tantricko-terapeutické  "know-how", skúsenosti a filozofiu tantrického liečenia, myslenia, cítenia a vnímania, tak ako to mám ja. 

Terapeutickej tantre sa venujem profesionálne 2 roky, učila som sa na Slovensku aj v zahraničí. Viac o mne a mojich skúsenostiach sa dozviete viac TU.  

Okrem dotykových a masážnych techník sa budete môcť tešiť na rôzne cvičenia, pomocou ktorých sa naučíte so svojim partnerom lepšie komunikovať, ani nie tak na úrovni slov,  ale NEVERBÁLNE pomocou zvukov a rečou tela.  Postupne zapojíme aj svoje ďalšie zmysly - hmat, chuť, čuch a zároveň pozorovať svoje vnútorné vnímanie a cítenie. Týmto spôsobom sa naučíte lepšie porozumieť nielen svojmu partnerovi ale aj sami sebe. 

Techniky: Jemný dotyk, dynamický dotyk, bioenergetika, bodywork, meditácia, dychové cvičenia

Čo sa na kurze naučíme?

Mojim cieľom je viesť vás tak, aby ste si dokázali vnímať nielen sami seba ako bytosť napojenú na Zdroj posvätnej sexuálnej energie., teda aby ste dokázali prijať svoju sexualitu, v ktorej tkvie vaša SILA, ale aby ste sa otvorili aj SPOLOČNEJ SILE a  teda prepojeniu mužsko-ženského princípu vo vašom vzťahu.

Aby ste sa naučili túto silu ovládať a tak SPOLU-TVORIŤ. Na to sa potrebujete naučiť, ako s touto energiou pracovať v PRÍTOMNOM OKAMIHU, odovzdať sa jej a niekedy aj pustiť svoje individuálne zámery, bloky, programy ale aj traumy pre dobro entity VZŤAHU. 

Tiež  je vhodné zvyšovať svoju energetickú kapacitu tak, aby táto energia rástla, na to slúži technika Tantrické odblokovanie a Energetický orgazmus, ktoré je možné absolvovať individuálne (bez partnera) ako doplnková terapia. 

 Budete tak môcť prehlbovať svoj zážitok zo spoločnej intimity a spojenie s parterom nielen na fyzickej ale aj duchovnej a energetickej úrovni. Pomocou energie čistej lásky, prijatia, vedomého dotyku sa učíme odovzdávať sa do liečivého prúdu posvätnej sexuálnej energie a tak uzdravovať, nabíjať a čistiť nielen seba ale aj svojho partnera.

Tantrická prax pomáha riešiť problémy a  nedostatok porozumenia v intimite, neschopnosť naplno sa odovzdať a dôverovať alebo sa možno chcete len naučiť prehĺbiť a zlepšiť váš sexuálny život nad rámec uspokojovania na fyzickej úrovni.

Program stretnutí

  • Iniciácia do programu - Úvodný vedený rozhovor, zadanie zámeru (čo chceme dosiahnuť), Komunikačné úvodné cvičenie (malo by predchádzať každej masáži), Kundalíni dynamická meditácia alebo Dychové či dotykové  cvičenie podľa situácie. Vysvetlenie pravidiel. Osobné hranice a vedomý dotyk (prvé stretnutie).
  • Ukážka + Praktický nácvik Liečivej Tantrickej masáže na jednom z partnerov (napríklad MUŽ) 
  • Ukážka + Praktický nácvik Liečivej Tantrickej masáže na druhom z partnerov (napríklad ŽENA) 
  • Vždy prijíma iba jeden z dvojice (PRIJÍMAJÚCI) a druhý z dvojice sa podľa mojich pokynov učí dávať masáž (DÁVAJÚCI) Prijímajúci je pasívny a užíva dotyky. Je to preto, aby sa prijímajúci aj dávajúci dostatočne sústredili na svoje úlohy a aby mohli precítiť, aký mala na nich masáž účinok (môže sa dostaviť aj o niekoˇko dní. 
  • Techniky na zlepšenie duchovného a energetického prepojenia (odovzdanie sa, schopnosť prijímať, dychové techniky, práca s hlasom atď. podľa individuálnych potrieb páru - na čom chcú pracovať. 


Praktické záležitosti

Cena: 2100 EUR (300 EUR 1 stretnutie). Ak zaplatíte celú sumu naraz, získate zľavu -600 EUR, teda 1500 EUR.

Dĺžka trvania jedného stretnutia: 3 hodiny, dokopy teda 21hodín práce so mnou

Práca a  odporúčania na doma v súkromí. 

Miesto: Bratislava, adresa v sekcii Kontakt.

V prípade akýchkoľvek otázok, poprosím vyplniť formulár. 


Prihlasovací formulár