Telesný proces Sexualita

ACCESS CONSCIOUSNESS BODY PROCESS

Dôležité: Nepomýľte si túto terapiu s masážou. Terapia prebieha na masérskom stole. Klient je oblečený. Masérka pokladá ruky na telo klienta a energeticky pôsobí cca 45minút.

Magnetická príťažlivosť k odpudzovaniu všetkých generatívnych sexuálnych energíí a obnova všetkých vtelených generatívnych sexuálnych energií 

Tento proces odomkne programovanie v tele, ktoré nás núti byť priťahované ľuďmi, ktorí vyzerajú dobre, ale v skutočnosti nie sú pre nás alebo naše telo prínosom. Vaše telo je stále priťahované k ľuďom, ktoré sa o neho nestarajú, čo eliminuje schopnosť vidieť budúcnosť, pretože ste zablokovali všetko prijímanie, aby ste mali to, čo nie je expandujúce (prínosom) pre vás a vaše telo. Vnímanie budúcnosti a výsledkov svojich konaní, sa zdá byť viacej dostupné ľuďom, ktorí obdržali tento proces. Toto sa týka všetkých výberov konaní v budúcnosti. 

Magnetická príťažlivosť popisuje, ako sú naše telá priťahované k ľudom, ktorí nie sú pre nás vhodní, trápia nás a vzťah s nimi nám ubližuje alebo máme k nim závislostný vzťah a nie sme schopní sa od nich odpútať. Tento proces transformuje všetky väzby zo závislostných na indiferentné, ak už spoločné úlohy a ciele duše boli v tomto vzťahu naplnené a ďalšie pokračovanie vzťahu by už bolo energeticky zaťažujúce. 

Obnova generatívnych sexuálnych energií obnovuje vyživujúce liečivé sexuálne energie, ktoré sme zablokovali obmedzením magnetickej príťažlivosti. Spustením tohto procesu dávame telu informáciu, že sa môže začať regenerovať a obnovovať svoju sexuálnu energiu, pretože tu už nie je existujúce ohrozenie, ktoré by mohlo telu škodiť. Telo sa môže sexuálne uvoľniť do svojho sexuálneho, ale aj životného potenciálu a priťahovať si tak partnerov, ktorí budú pre vás aj pre vaše telo prínosom. Vy aj vaše telo tak budete mať možnosť naplniť váš sexuálny potenciál. 

 Vyvolanie stupidy sexuality 

Sexualita je v úplnom súlade. S každý súdom, nech už je to čokoľvek, odmietate prijímať. 

Transformuje akékoľvek presvedčenia ohľadom sexuality, čo je vhodné, čo nie je vhodné, čo sa mi páči/nepáči v sexualite, čo si môžem dovoliť/čo si nemôžem dovoliť, čo posudzujem, odsudzujem, neprijímam u seba a u druhých v sexualite. 

Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.