Body De-Armouring

Body De-Armouring je odblokovanie bolestivých miest (trigger pointov) na celom tele (panva, lopatky, ramená atď.). Telo sa tak stáva mäkkším, uvoľnenejším, prietok energie sa zvyšuje. Nezahŕňa odblokovanie sexuality ako tantrické odblokovanie tela (pozri nižšie).

Tantric De-ARMOURING & Energetic orgasm

Tantrické odblokovanie tela a Energetický orgazmus - kurz s Andrew Barns-om.

Obnovuje vašu prirodzenú rovnováhu a generuje transformáciu na bunkovej úrovni. Tento proces využíva tlakové body, silné vibrácie, dych a pohyb vašej energie celým telom na uvoľnenie, rozbitie a odstránenie toho, čo vám bráni plne prežívať svoj životný sexuálny potenciál. 

Energetický orgazmus pomáha uvoľniť sa a naladiť na vyššie frekvencie vibrácií. Je to jemný dotyk alebo energetický dotyk, pomocou ktorého vás uvediem do hladiny, v ktorej bude ľahšie a jednoduchšie pracovať. Bežným prejavom je, že pocítite blaženosť alebo jemné záchvevy energie a vzrušenia po celom tele. 

Body to Body

Psychosomatická (v oblečení) alebo Psychosomaticko-Tantrická varianta (klient je nahý).

Preciťovanie váhy iného tela na svojom nám pomáha viac cítiť to svoje a teda stať sa viac prítomný, uzemnený a v spojení s fyzickou realitou.

Psychosomatická varianta vhodná ako integrácia po psychadelickom alebo emotívnom zážitku s cieľom uzemniť a zhmotniť objavené atribúty, tzv. "AHA 'moments" do bežnej reality.

V dobe sociálnych sietí, technológií a masovej manipulácie sa od reality odpájame čoraz viac, sme ľahko manipulovateľný a stávame sa obeťami cieľov silných jednotlivcov (politici, elity, lídri kultu, manipulácie vo vzťahoch a pod.). Precítením svojich kostí a predovšetkým oblasti panvy, ktorá je našim spojením so zemou, sa dostávame opäť k našim pravdivým snom, názorom a potrebám. Prepojenie s panvou nám pomáha rozpoznávať signály tela a správne sa rozhodovať a premieňať nápady na hmotnú realitu.

5 Elements Therapy


Táto terapeutická prax vám umožňuje vybrať si z piatich rôznych zážitkov inšpirovaných prírodnými živlami - elementami. Masáže podľa Elementov sú kombináciou techník jemnej aj dynamickej masáže, bodyworku, bioenergetiky a šamanských techník. 

Elementy: Zem, Oheň, Voda, Vzduch, Duch.

Inšpirované London Temple Tantra School by John Hawken.

Dotykové rituály

Jemné, ale aj dynamické dotykové rituály sú určené pre tých, ktorí chcú naplniť svoj plný energetický potenciál a otvoriť sa ceste za slobodou, nielen vo svojej sexualite. 

Rituály, ktoré môžete u mňa zažiť sú vždy jedinečné, pretože sú kombináciou  intuície a intuitívneho dotyku s filozofiou východných náuk, ako "Tantrický budhizmus" a učenia, ktoré priniesol západnému človeku indický mystik Osho. Učila som sa od žiakov jeho žiakov a preto sa považujem za ďalšiu generáciu sprievodcov, ktorí pokračujú v tzv. Oshovskej tantre. 

Masáže rituály sú vhodné aj pre páry.  Dvaja maséri (masér a masérka alebo dve masérky).