Acess Energetic Facelift

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je súčasťou nástrojov Access Consciousness®. Metóda vznikla v roku 1990 v USA a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť ich život. FACELIFT™ je úžasný proces, ktorý zjemňuje, napína a omladzuje tvár a telo. Žiadne operácie, žiadne injekcie, žiadne lieky! Počas terapie sú rozpustené bloky, traumy, spúšťače starnutia i obmedzenia, ktoré máte v tele. Dochádza k zmene nielen na tvári, ale aj na tele, preto je táto terapia známa aj pod názvom poprsie lift alebo telo lift. Je to úžasný proces, ktorý zvráti príznaky starnutia na tvári a podobné účinky má aj na tele. Terapia jemná, relaxačná, ktorá využíva energiu k aktivácii vašej tváre tým, že spustí mnoho telesných procesov, ktoré sú špeciálne zamerané na transformáciu účinkov starnutia, stresu a gravitácie.

Táto terapia je vhodná pre každého, kto chce alternatívne riešenie pre svoje telo. Mnohým sa po procese zlepšil aj celkový zdravotný stav. Táto technika obnovuje prirodzený tok energie v tele. Počas terapie vnímate príjemné a jemné dotyky rúk na svojej tvári, krku a dekolte. Uľahčuje uvoľnenie energetických dráh a uvoľňuje stagnácie spôsobené najmä emóciami, traumou a dlhodobým stresom. S energiou tečúcou do tela sa svaly začínajú uvoľňovať a koža začína mladnúť. Tí, ktorí prešli sedením energetického faceliftingu, nielenže vyzerajú mladšie a cítia sa dobre, ale je to veľmi uvoľňujúci zážitok. Pre celé telo! Access Energetic Facelift ™ je skvelý spôsob ako oživiť tvár a zvrátiť vzhľad spôsobený starnutím. Čo ak by ste mohli mať prirodzený vzhľad - by ste nemali dôvod na myšlienky o plastických operáciách - by ste sa nemuseli uchýliť k chemikáliám ako je Botox?

Čo si klienti všimli sami na sebe a čo si všimli na nich iní ľudia?

A bez čoho sa zaobídete?

  • Žiadne zdĺhavé konzultácie a žiadne riziko.

Fotogaléria

Referencie

Referencia sa pripravuje

Meno Priezvisko

Nevedela som, čo mám od tejto procedúry čakať, ale výsledok bol prekvapujúci! Omladená pleť a pozdvihnuté kontúry tváre. Určite si sedenie ešte zopakujem, ďakujem ti Lucka!

Michaela


Referencia sa pripravuje

Meno Priezvisko

Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.