O mne

Volám sa Lucia Glejteková a som poradkyňa a tantrická sprievodkyňa. K práci s telom som sa dostala vďaka lektorovi Tomášovi Fodorovi (www.rebirthing.sk), s ktorým spolupracujem od roku 2019 (Liečenie vnútorného dieťaťa) - skupinové a individuálne stretnutia dýchacej techniky ´ Rebirthing´, psychosomatika, bioenergetika. Momentálne spolu-organizujeme kurz Tantra a Jemnohmotné telo v Bratislave, kde sa učíme spoznávať samých seba prostredníctvom vedomého pohybu, dychu, dotyku. Skupinové večerné stretnutia sú pre mňa úžasne nabíjajúcim a elektrizujúcim zážitkom. 

 

Na svojej ceste som stretla a stále stretávam úžasných ľudí, klientov a učiteľov, ktorým som nesmierne vďačná za ich autenticitu a odvahu vstupovať aj do temných zákutí svoje duše. Spolu-založila som projekt liečenia liečenia zvukom a šamanským tranzovým spevom ´Sound Medicine´ a venujem sa seba-rozvojovej práci v prírode na silových energetických miestach, odkiaľ čerpám svoju silu a nadšenie pre energetickú prácu. Samostatne sa venujem individuálnej práci s klientami vo svojom liečivom priestore, kde spolupracujeme a objavujeme možnosti liečivej sexuálnej energie (tantrické terapie) a pod. 


Od roku 2019 sa venujem tantrickému liečeniu súkromne, od 1. júna 2021 aj profesionálne:

  • V septembri 2022 som absolvovala kurz "Vedomá zmyselnosť" s učiteľom Robertom Silberom z Havaja, kde som sa učila ako používať svoje zmysly k tomu, aby som sa stala viac vedomou. Tantru vnímam ako nástroj transformácie. Vedomým preskúmavaním svojich zmyslov a sexuality kultivujeme umenie, ako používať potešenie pre dosiahnutie väčšieho porozumenia, súcitu, empatie a lásky. Vďaka Robertovmu prístupu som si mohla navnímať oveľa väčšiu slobodu v sexualite, naučila som sa ako pracovať s hranicami a ako prejavovať svoje pocity a emócie. Svoje skúsenosti a poznatky používam v praxi pri terapiách so svojimi klientami.
  • V júni 2022 som absolvovala kurz s tantrickým lektorom Andrewom Barnsom: Tantrické odblokovanie tela a Energetický orgazmus. Ide o hĺbkové uvoľnenie blokov, tráum a presvedčení, ktoré súvisia s našim energetickým potenciálom v oblasti sexuality vďaka technike De-Armouring aplikovanej na svaly, ktoré súvisia s našou sexualitou (komunikácia, hranice, láska a bloky na srdiečku, bloky v sexuálnej energii, kedy sme si ju nedovolili prejavovať, zablokovaná panvová oblasť a podobne). Vďaka technike Energetický orgazmus som sa naučila sexuálnu energiu prežívať celým telom a dovoliť sa tak úplne sa uvoľniť a prijímať dotyky ale aj liečivú energiu, ktorá mi dovoľuje zažiť stav absolútneho blaha. To učím aj svojich klientov, pretože pre mnohých ľudí je dnes veľmi ťažké vedieť sa úplne uvoľniť a vnímať prítomnosť takú aká je. Článok o mojej skúsenosti z retreatu nájdete TU.


Absolvovala som niekoľko šamansko-očistných pobytov (Ayahuasca, Bufo Alvarius, Kambo medicine) so zahraničnými aj domácimi sprievodcami. ŠAMANSKÉ LIEČENIE a čistenie, práca s Elementami a očistnými prírodnými medicínami (Rapé a Sananga) sú neoddeliteľnou súčasťou môjho osobného aj pracovného života. 

  • V roku 2019 Bufo Alvarius Retreat s Octaviom Rettigom, článok nájdete TU
  • V Auguste 2022 Kambo a Bufo Alvarius retreach (3x Kambo medicína v priebehu 5 dní). Kambo je žabka z Peru, jed sa používa ako veľmi silná medicína, ktorá naštartuje detoxikačný proces na očistu orgánov, lymfy atď.
  • V Bratislave som mala možnosť sa zúčastňovať ceremónií a asistovať šamanovi z Mexika. S terapeutom Tomášom Fodorom poskytujeme pomoc pri integračnom procese ľuďom, ktorí potrebujú podporu.
  • Organizujem skupinové aj individuálne čistenia s medicínou Rapé (zmes posvätného indiánskeho tabaku a liečivých juhoamerických bylín) a rituály so Sanangou (štipľavé očné kvapky). 
  • V roku 2019 som stala sa certifikovanou praktikantkou transformačnej energetickej metódy Access Bars a Access Energetic Facelift.
  • Zaujímam sa o prácu s telom, pretože sama na sebe viem aké je veľmi dôležité psychické zdravie (pracovala som 10 rokov za počítačom vo veľkej zahraničnej firme). Sedavú prácu som kompenzovala cvičením a pobytom v prírode. Avšak niečo mi k tomu chýbalo. Až keď som sa naučila techniky práce s dychom a so zámerom, bola som schopná odhaliť temné zákutia vlastnej mysle a začať pracovať na pochopení toho, ako moja myseľ funguje. Bez nutnosti všetko popisovať, bola som schopná zmenu uskutočniť a pocítiť priamo v tele. V rodine sme mali duševnú chorobu (mánio-depresiu), ktorá veľmi ovplyvnila moje detstvo. Sama som trpela úzkosťami, napätím, vyčerpaním. Vďaka mojim skúsenostiam, môžem dnes poskytnúť pochopenie a priestor tým, ktorí sa potýkajú s podobnými problémami.
Liečivý priestor pre tantrické individuálne terapie
Liečivý priestor pre tantrické individuálne terapie

Teším sa na Vás!