Tantrické odblokovanie a Energetický orgazmus


Tantric De-Armouring and Energetic orgasm

Zapuzdrené emócie sa v tele ukladajú do svalových hrčiek (trigger pointov) a vytvárajú tak ochranný pancier. Presne miereným tlakom (bez oleja) na tieto miesta spôsobujeme bolesť. Tento proces podporujeme dychom a zvukom, čím sa z tela vyplavujú staré témy a energetické bloky. Pôsobením tlaku na tieto miesta bolesť uvoľnujeme a s ňou odchádza aj napätie. Úľavu a uvoľnenie energie v tele budete cítiť okamžite. Odporúčam 3-5 stretnutí.

Energetický orgazmus umožňuje napojiť sa na našu životnú (sexuálnu) energiu, tak aby nás dobíjala. Pomocou tejto energie sa vieme sami prirodzene očisťovať a smerovať ju tam, kam potrebujeme. Avšak, aby sme sa vedeli uvoľniť, je potrebné zbaviť sa záťaží, ktoré jej bránia prúdiť. Telo sa stáva mäkším, priechodnejším a slobodnejším kanálom pre oveľa väčšie potešenie. Ideálne kombinovať s Body/Tantric De-Armouringom. 

Táto intenzívna na-telo terapia  vám pomôže oslobodiť sa od všetkého, čo vám bráni plne prežívať svoj životný a sexuálny potenciál. Pomáha pri uvoľňovaní vzorcov, blokov, obmedzujúcich presvedčení, ktoré nám bránia prežívať naplno nielen svoje sexuálne vzťahy, ale umožňuje aj rozprúdenie toku chi alebo životnej energie v tele, a to uvoľnením bolesti alebo emócií, ktoré ju blokujú. Obnovuje vašu prirodzenú rovnováhu a generuje transformáciu na bunkovej úrovni. Tento proces využíva tlakové body, silné vibrácie, dych a pohyb vašej energie celým telom na uvoľnenie, rozbitie a odstránenie panciera vášho tela.

Ako terapia prebieha

Samotná masáž prebieha na zemi na matraci, najlepšie keď je klient úplne nahý (nemasírované časti prekrývam dekou). Začíname technikou "Energetický orgazmus", aby sa úplne uvoľnil a odovzdal energetickým impulzom, ktoré telo pripravia na ďalšiu prácu. Potom postupne na tele vyhľadávam body, ktoré je potrebné odblokovať. 

Pri masáži sa nepoužíva olej ani nemasírujem celé telo. Zameriavam sa priamo na miesta na tele, kde sa nachádzajú boľavé uzlíky. Tantrický De-Armouring opisuje určité základné miesta na tele, ktoré sú spojené so sexualitou. Nachádzajú sa na prednej časti tela (tvár, hrudná kosť a medzi-rebrové svaly, hlboký brušný sval, panvové kosti, stehná atď.). Počas prvého stretnutia určite neobsiahneme všetky body, zmenu však bude hneď cítiť.  Z mojej skúsenosti je potrebné odblokovanie na niektorých miestach zopakovať. 

Pri ďalších stretnutiach postupujem aj na ďalšie svaly, podľa toho, kde to človeka bolí alebo inak obmedzuje (lopatky, kríže, panva..) 

Po základnom odblokovaní sa môžeme sústrediť na odblokovanie oblasti genitálií (triesla a podobne).

Dôležitá je spolupráca s klientom, ktorého úlohou je zostať pri procese prítomný. Vyzývam ho dýchať, čo najviac sa uvoľniť napríklad aj hlasom. Pretože pri masáži sú uvoľňované aj emócie rôzneho druhu (smútok, hnev, atď.) a môžu byť spojené s rôznymi slovnými prejavmi, na začiatku terapie si dohodneme únikové slovo, ktoré bude znamenať "dosť, už nevládzem".

Integrácia - priestor na relaxáciu.

Záverečný rozhovor. Po masáži bude čas na oddych, rozhovor, čaj.

Techniky

Používam mäkké techniky - pôsobenie jemného trvalého tlaku na body na tele, až kým sa napätie (emócia) nevybije alebo tvrdé techniky - použitím silnejšieho tlaku (napr. lakťami). Všetko po dohode s klientom, aktívnym načúvaním a spolupráci s klientom. Pri masáži sa nepoužíva olej ani sa nemasíruje celé telo. 

Energetický orgazmus

Tantrické odzbrojenie zahŕňa prácu s orgazmickou energiou a rozšírenie kapacity pre potešenie v tele. Tieto tantrické energetické praktiky zvyšujú našu vibračnú frekvenciu a prebúdzajú vyššiu úroveň vedomia a umožňujú využiť sexuálnu energiu ako transformačný prúd, ktorý podporuje prečistenie emočného tela. Ide o prácu s celým telom, kedy používame svoju sexuálnu energiu k vytvoreniu stavov v tele pre liečenie, na odstraňovanie blokov a otváranie tela voľnému a nerušenému toku energie. Môže zahŕňať aj odbloky oblasti panvy a genitálií. 


Fotogaléria

Referencie

Veľmi zaujímavá, hlboká technika. Najprv som vôbec nevedela, do čoho idem, ale bolo to tak intenzívne, že som pustila niečo veľmi veľmi staré, ani neviem čo, ale na tom vôbec nezáleží a konečne sa mi lepšie dýcha, cítim si normálne srdiečko ako žiari, je plne otvorené, uvoľnené. Celá som už týždeň akosi pokojnejšia, vyrovnanejšia. A prekvapil ma aj Luckin prístup, aký je humorný , veselý, pohodový, že som sa mohla otvoriť a ona len držala takú jemnú ochranu nadomnou. A ľudia - treba to zo seba fakt pustiť, keď to potrebujete, veď na to tam idete, hocijako - krikom, revom, plačom, smiechom, .. všetkým . Veď si to idete dať predsa sebe, tak nech to je naplno! De - armouring, mojím slovom "odbrnenie sa", je fakt silná zvláštna vec, a stojí to za to!

Mária

Luckin dotyk lieči. Skutočne, a to nielen dotyk ale aj jej úprimné slová a úprimný záujem. Bola som u Lucky na naposledy na jej novinke, de-armouringu. Lucka ma prekvapila svojim citlivým prístupom, keďže viem, že sa jedná o hlbokú, silnú až bolestivú techniku, pri ktorej sa uvoľňujú hlboké bloky a potlačené emócie. Človek sa však cíti po masáži ako znovuzrodený. Lucka pristupuje veľmi citlivo a láskavo, intuitívne vie, ktorým bodom je potrebné sa venovať a ako dlho. Určite si to u Lucky zopakujem. Odporúčam! 

Mirka


Ahoj Lucia, cez víkend som bol na Novej Zemi, diali sa mi tam veľmi zábavné veci, napr. zoznamovanie sa druhýkrát v tomto živote s ľuďmi, s ktorými sa už poznám nejaký čas. Z každého z nich som cítil otázku "kde je Majo a čo si s ním urobil?" Fičím si na vlne aj vďaka tebe. Mám nový perspektívny vzťah a život ma doslova šteklí. 

Majo


Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.

PODMIENKA: Zákazník sa sústredí na prijímanie liečivých dotykov