Tantrické odblokovanie a Energetický orgazmus


Tantric De-Armouring and Energetic orgasm

Masáž ako intenzívny liečivý proces, ktorý napomáha rozpustiť fyzické, emočné a energetické bloky v oblasti sexuality. Predstavuje techniky De-Armouringu spojené a aplikované do oblasti tantrického liečenia. Ide o odblokovanie napätia vo svaloch, ktoré priamo súvisia s uvoľňovaním blokov v oblasti sexuality. Umožňuje postupné zbavovanie sa ochranného panciera (brnenia), ktoré nám bráni v prežívaní svojej sexuálnej ale aj životnej energie. Tento obranný mechanizmus tela nás síce ochraňuje pred nechcenými pocitmi, ale zároveň nám aj bráni naplno precítiť svoje telo a orgazmické stavy (pripravuje naše telo na prežívanie celotelových orgazmov). 

Táto terapeutická masáž vám pomôže oslobodiť sa od všetkého, čo vám bráni plne prežívať svoj životný a sexuálny potenciál. Pomáha pri uvoľňovaní vzorcov, blokov, obmedzujúcich presvedčení, ktoré nám bránia prežívať naplno nielen svoje sexuálne vzťahy, ale umožňuje aj rozprúdenie toku chi alebo životnej energie v tele, a to uvoľnením bolesti alebo emócií, ktoré ju blokujú. Obnovuje vašu prirodzenú rovnováhu a generuje transformáciu na bunkovej úrovni. Tento proces využíva tlakové body, silné vibrácie, dych a pohyb vašej energie celým telom na uvoľnenie, rozbitie a odstránenie panciera vášho tela.

Bežné účinky hlásené ľuďmi, ktorí tento proces absolvovali:

Životná energia pulzuje telom s väčšou silou a veľkosťou, život plynie ľahšie a väčšina zažíva väčší kontakt so sebou samým a s Bohom, hlbšiu intimitu vo vzťahoch a prístup k hlbším a vyšším úrovniam orgazmu. Okrem toho vzniká väčšia potreba robiť činnosti, ktoré vyživujú telo, inšpirujú srdce a motivujú myseľ - to, čo vyjadruje najhlbšiu túžbu nášho srdca.

Mne osobne táto terapia umožnila uvoľniť strachy z minulosti, pretože som si doteraz svoje vzťahy tvorila na základe sexuálneho magnetizmu k partnerom, ktorý neboli pre mňa vhodní. Po odblokovaní tohto miesta (nachádzalo sa na hrudnej kosti) som pocítila ľútosť nad stratou partnera ale zároveň mi to umožnilo pochopiť vzorec, na základe ktorého som bola sexuálne priťahovaná k istému typu mužov. Energetický orgazmus bol pre mňa neskutočným zážitkom, ktorý mi pripomínal prežívanie na medicíne Bufo Alvarius (psychadelická žaba). Mojim telom prechádzali impulzy blaženosti, niekedy na niekoľkých miestach naraz. Jednoduchým pozorovaním a sústredením sa na ten moment som bola schopná prejsť do vysoko vibračného stavu a to bez akýchkoľvek medicín alebo psychadelík. Tento pocit mi zostal ešte dlho po tom, ako sa skončila energetická terapia. Dokonca som sa vznášala v tejto blaženosti ešte niekoľko dní po tomto zážitku.

Ako terapia prebieha:

Samotná masáž prebieha na zemi na matraci, najlepšie keď je klient úplne nahý (nemasírované časti prekrývam dekou). Začíname technikou "Energetický orgazmus" (popis nižšie), kedy je na klientovi, aby sa úplne uvoľnil a odovzdal energetickým impulzom, ktoré telo pripravia na ďalšiu prácu. Potom postupne na tele vyhľadávam body, ktoré je potrebné odblokovať. Niekedy postupujem aj intuitívne, ak je to potrebné. Dôležitá je spolupráca s klientom, ktorého úlohou je zostať pri procese prítomný. Vyzývam ho dýchať, čo najviac sa uvoľniť napríklad aj hlasom. Pretože pri masáži sú uvoľňované aj emócie rôzneho druhu (smútok, hnev, atď.) a môžu byť spojené s rôznymi slovnými prejavmi, na začiatku terapie si dohodneme únikové slovo, ktoré bude znamenať "dosť, už nevládzem".

Integrácia - priestor na relaxáciu.

Záverečný rozhovor. Po masáži bude čas na oddych, rozhovor, čaj.

Techniky:

Používam mäkké techniky - pôsobenie jemného trvalého tlaku na body na tele, až kým sa napätie (emócia) nevybije alebo tvrdé techniky - použitím silnejšieho tlaku (napr. lakťami). Všetko po dohode s klientom, aktívnym načúvaním a spolupráci s klientom.

Energetický orgazmus:

Tantrické odzbrojenie zahŕňa prácu s orgazmickou energiou a rozšírenie kapacity pre potešenie v tele. Tieto tantrické energetické praktiky zvyšujú našu vibračnú frekvenciu a prebúdzajú vyššiu úroveň vedomia a umožňujú využiť sexuálnu energiu ako transformačný prúd, ktorý podporuje prečistenie emočného tela. Ide o prácu s celým telom, kedy používame svoju sexuálnu energiu k vytvoreniu stavov v tele pre liečenie, na odstraňovanie blokov a otváranie tela voľnému a nerušenému toku energie. Môže zahŕňať aj odbloky oblasti panvy a genitálií.


Konzultácia zdarma

Fotogaléria

Referencie

Veľmi zaujímavá, hlboká technika. Najprv som vôbec nevedela, do čoho idem, ale bolo to tak intenzívne, že som pustila niečo veľmi veľmi staré, ani neviem čo, ale na tom vôbec nezáleží a konečne sa mi lepšie dýcha, cítim si normálne srdiečko ako žiari, je plne otvorené, uvoľnené. Celá som už týždeň akosi pokojnejšia, vyrovnanejšia. A prekvapil ma aj Luckin prístup, aký je humorný , veselý, pohodový, že som sa mohla otvoriť a ona len držala takú jemnú ochranu nadomnou. A ľudia - treba to zo seba fakt pustiť, keď to potrebujete, veď na to tam idete, hocijako - krikom, revom, plačom, smiechom, .. všetkým . Veď si to idete dať predsa sebe, tak nech to je naplno! De - armouring, mojím slovom "odbrnenie sa", je fakt silná zvláštna vec, a stojí to za to!

Mária

Luckin dotyk lieči. Skutočne, a to nielen dotyk ale aj jej úprimné slová a úprimný záujem. Bola som u Lucky na naposledy na jej novinke, de-armouringu. Lucka ma prekvapila svojim citlivým prístupom, keďže viem, že sa jedná o hlbokú, silnú až bolestivú techniku, pri ktorej sa uvoľňujú hlboké bloky a potlačené emócie. Človek sa však cíti po masáži ako znovuzrodený. Lucka pristupuje veľmi citlivo a láskavo, intuitívne vie, ktorým bodom je potrebné sa venovať a ako dlho. Určite si to u Lucky zopakujem. Odporúčam! 

Mirka


Ahoj Lucia, cez víkend som bol na Novej Zemi, diali sa mi tam veľmi zábavné veci, napr. zoznamovanie sa druhýkrát v tomto živote s ľuďmi, s ktorými sa už poznám nejaký čas. Z každého z nich som cítil otázku "kde je Majo a čo si s ním urobil?" Fičím si na vlne aj vďaka tebe. Mám nový perspektívny vzťah a život ma doslova šteklí. 

Majo


Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.

PODMIENKY

1. Dotýkať sa masérky je zakázané

2. Akékoľvek iné návrhy sexuálneho charakteru sú zakázané

3. Používanie alkoholu a omamných látok v deň konania masáže sú zakázané