Havajská tantrická masáž

Rituál Odovzdania (sa)

Rozhovor, jemná masáž, strečing a naťahovanie tela v rôznych polohách, klasická masáž, tantrická masáž, zvukoterapia, psychoterapia,  integrácia

Táto masážna terapia je vhodná pre mužov aj pre ženy. Je inšpirovaná masážnou techniku, ktorú som sa naučila na kurze "Vedomá zmyselnosť" s Robertom Silberom z Havaja. Túto masáž Robert nazýva aj "Rituál pomazania", a to pre jej nevinnosť a posvätnosť. Rodíme sa vo svojej prirodzenej nahote a nevinnosti, ktorú bohužiaľ postupne strácame. Ako deti sme mali v sebe prirodzenú túžbu objavovať svet. Túžili sme po milujúcom dotyku, bez ktorého by sme v prvých rokoch života neprežili.

Liečivý rituál odovzdania (sa) je neopísateľný zážitok. Je prepojený so srdcom a návratom do obdobia nevinnosti a hravosti. Pomáha pri akútnych psychických stavoch ako sú vyhorenie, nadmerný stres a celkové vyčerpanie organizmu, ale lieči aj vzorce, bloky a presvedčenia, ktoré sme získali v prenatálnom období a v ranom detstve ohľadom seba samého. V dnešnej dobe máme tendenciu prevziať na seba príliš veľa zodpovednosti, kladieme na seba aj na druhých prílišné nároky. Máme pocit, že si nezaslúžime odmenu a že je potrebné stále niečo robiť a niečo (si) dokazovať. Cítime sa ako zviera chytené v nekonečnom závode. Sme vyčerpaní. Nevieme sa tešiť zo života. 

Cez jemný dotyk po celom tele pocítite, že ste napojení na zdroj nekonečnej lásky. Vedomý milujúci dotyk na nahom tele má priam zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, sebalásku, sebahodnotu, zaháňa naše pochybnosti a strachy. Dodáva nám pocit, že sme tu správne. Mojou úlohou je vytvoriť vám bezpečné prostredie, v ktorom si môžete dovoliť prijímať nehu a láskyplné vedomé dotyky. Pomocou masáže, strečingu a naťahovania tela v rôznych polohách sa uvoľníte, otvára sa vaše podvedomie a uviaznuté emócie môžu odísť. 

Masírovaním v pozícii embrya (na boku) sa budete môcť vrátiť do čias, keď ste sa ešte nachádzali v bezpečí maminho bruška. Teplo, jemný milujúci dotyk v tejto polohe spolu so psychickým uvoľnením vám umožnia nacítiť si, aké to je, keď vám z vonkajšieho sveta nič nehrozí a vy môžete tak dokonale spočinúť v uvoľnení a dôvere. Pre našu psyché je to veľmi liečivý stav. Umožňuje rozpustiť vzorce, bloky a neprospešné nastavenia, ktoré sme prevzali práve z obdobia prenatálu. Napríklad: som tu nesprávne, teraz nie je vhodný čas sa narodiť alebo neprijímajú ma takého/takú, aký/-á som, mamička je nešťastná, že tu som a pod. 

Fotogaléria

Referencie

Masáž u Lucie bola ako skvelý hollywoodsky film. Geniálny scenár, božské obsadenie, troška provokácie, humor, špeciálne efekty a pyrotechnika. Podarilo sa jej ukotviť ma hlboko v tele, veľmi citlivo vnímala moje potreby, jej dotyk bol vzrušujúci, energia postupne naberala na intenzite a nakoniec nezostala len v mojej panve, ale explodovala do celého tela. Odporúčam! 

Tomáš


Referencia sa pripravuje

Meno


Referencia sa pripravuje

Meno

Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.

PODMIENKY: Klient sa sústredí na prijímanie liečivých dotykov