Rituál uctenia tela a otvorenie srdca

Dotykový rituál s technikami tantrickej masáže

Rozhovor, jemná masáž, dynamická masáž, klasická masáž, tantrické a šamanské techniky, zvukoterapia, psychoterapia, Kundlíni rituál, vedená meditácia a vizualizácia, integrácia, v prípade záujmu ceremónia s medicínami Rapé alebo Sananga

Táto masážna terapia je vhodná pre mužov aj pre ženy. Vychádza z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Ak ma tam volá energia, používam prvky šamanského liečenia dotykom. Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, lásku a radosť. Tento liečivý rituál uctenia tela je neopísateľný zážitok. Je prepojený so srdcom a obnovou fyzickej aj energetickej rovnováhy. Pomáha pri akútnych psychických stavoch ako sú depresie, úzkosti, nedostatok životnej energie, lásky a obnovuje vnútornú rovnováhu našej psyché. V dnešnej dobe sme zvyknutí stále sa ponáhľať a nezaujímať sa o svoje telo a zdravie. Pri masáži sa dokonale uvoľníte a precítite prúdenie životnej energie.

Cez jemný dotyk po celom tele pocítite, že ste napojení na zdroj nekonečnej lásky. Mojou úlohou je vytvoriť vám bezpečné prostredie, v ktorom si môžete dovoliť prijímať nehu a láskyplné vedomé dotyky. Pomocou masáže sa uvoľníte a vtedy sa otvára vaše podvedomie a uviaznuté emócie môžu odísť. Pri masáži si budete môcť naplno vychutnať prítomný okamih všetkými zmyslami: hmat (dotyky), chuť a čuch (esenciálne oleje a vydymovadlá), sluch (reprodukovaná aj živá hudba, tibetské misky, koshi, kalimba, činelky a pod.).

Fotogaléria

Referencie

Mňa to úplne preladilo. Neviem úplne popísať, čo sa tam dialo ale už len to, že som si dovolila sa zastaviť, naozaj sa navnímať na svoje telo a vysloviť modlitbu Kundalíni energie. Už ako som ju začala vyslovovať, tak som cítila ako mi prechádza celým telom, zimomriavky som mala po celom tele. Uvedomila som si, že tie kľúče mám v rukách aj ja sama, možno len ich musím začať používať. Naozaj sa nebáť. Nezabudnúť, že to spojenie s telom je dôležité. Pretože ako som v tom svete, kde nie je normálne sa spájať sama so sebou, na to zabúdam a vzniká tam taký jemný odpor. Ďakujem ti Luci, veľmi moc, naozaj!

Tatiana


Tento rituál si ma zavolal na stránke Prúd hojnosti. Ďakujem Lucke, že som ho s ňou  mohla zažiť. Po pôrode som cítila silnú potrebu uctiť si svoje telo, trochu sa nechať rozmaznať a viesť, pripomenúť si, že som aj ženou, nie iba matkou, preliečiť si bloky, ktoré mi po pôrode ostali. Cítila som sa v tých správnych rukách a okrem liečenia bol pre mňa celý proces aj neuveriteľne príjemný a relaxačný. Ďakujem.

Jaroslava


Na Luciinu masáž som išla bez veľkých očakávaní. Mala som skôr obavy, či je dosť skúsená, či vie čo robí, lebo tieto spirituálne veci sú veľmi citlivé a treba k nim pristupovať s rešpektom. Bola som veľmi milo prekvapená prirodzenosťou a ľahkosťou, akou sa ma Lucia dotýkala. Dokázala vytvoriť veľmi príjemné prijímajúce prostredie a bolo to skôr posedenie s kamarátkou, kde sa človek oveľa ľahšie otvorí v úprimnosti, ako pri neosobnej terapii, procedúre alebo pod. Som veľmi rada, že som sa k tomu odhodlala a chcela by som Lucii poďakovať za ten krásne strávený čas seba starostlivosti a sebalásky. Vďaka zo srdca. 

Martina

Táto terapia je skvelá na odblokovanie toho, čo máte vo svojom podvedomí ako dlhodobú bariéru. Lucia intuitívne nájde, kde ste uzavretí a neviete sa pohnúť a potom vás citlivo, ale zároveň rázne prevedie novo otvorenou bránou. Ak sa vám podarí pod jej vedením prekonať prvotné zábrany, potom sa už len nechávate viesť a užívate nové podnety, ktoré k vám prichádzajú po týchto nových cestách.Pri masáži a následnej relaxácii som nadviazal dovtedy nepoznaný kontakt s vlastnou dušou, ktorú som dokázal vnímať priamo pred sebou ako jemnú svetelnú bytosť. Išlo doslova o vedomý vzťah alebo kontakt s jemnohmotnou časťou svojho ja, ktorá mi rôznymi náznakmi dala vedieť, čo jej chýba a ako jej venovať pozornosť.V prítomnosti terapeutky a jej vyžarovania bol tento kontakt celkom ľahký a prirodzený a ukázal mi, čo si mám sám skúšať a trénovať, aby som si vedel podobný stav navodiť aj sám a neignorovať ďalej stránky svojho vnútra, ktoré boli potláčané a žiadali si pozornosť, ktorú som im predtým nedával. 

Gabriel

Ak si telo pýta výživu, láskavý dotyk a rozprúdenie životnej energie, vrelo odporúčam masáže od Lucia Jasna Glejtekova. Rozsvietilo ma ako lampiónik.Mňam, mňam

Tomáš

Ahoj moja..

Dakujem za cestu, ktorou si ma previedla, cez otvorenie dveri dotyku do vlastneho vnutra...

rozpoznavania pocitov a dovolenia si niecoho co je tak prirodzene avsak casto tak potlacane a neprejavovane. dakujem. Z

Zuzana

Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.

PODMIENKY: Klient sa sústredí na prijímanie liečivých dotykov.

Rezervačný poplatok 50 EUR: Termín je možné zmeniť 24hod pred začatím.