Tantra Cesta

Je dobrodružstvo. Je súboj so svojimi limitmi. Na konci príbehu je uvoľnenie zablokovanej energie. 

Cieľom našej cesty je hlboká a trvalá zmena, teda vaša osobná transformácia k žitiu s otvoreným srdcom a podporujúcou sexualitou. 

"Muž priamo a vedome napojený na svoj ZDROJ motivácie zvnútra.  Muž, ktorý cíti seba aj ostatných cez srdce a zároveň pozná svoje silné stránky aj svoje limity. Nebojí sa ísť do pravdivosti a zraniteľnosti, pretože vie, že v tom tkvie jeho sila. "

Žena priamo a vedome spojená so svojou ženskosťou. Odvaha vstúpiť do svojej temnoty, dať pozornosť sebe, očistiť sa. Uvoľniť sa a užiť si to. Ženské telo je ako stvorené MILOVAŤ. Sila v jemnosti, odvaha v dôvere. 

Každá cesta je individuálna, závisí od vás a vašej chuti a intenzite spolupracovať.  Pracujeme s témami, ktoré sú pre vás aktuálne. 

Aké techniky používam?

Ako tantrická  sprievodkyňa sa venujem napojeniu na životnú tvorivú (sexuálnu energiu) tzv. "Kundalíni" prostredníctvom vedomého dotyku  a uvoľňovaniu emócií, podvedomých blokov, traumatických spomienok atď. cez telo  De-Armouring.

Som tiež diplomovaná praktikantka metódy energetického liečenia Access Bars a Access Energetic Facelift a Telesných Procesov Sexualita. 

Venujem sa chanellingu a inituitívnemu iečiteľstvu (Silový kanál Srdce-Kosmos-Zem), pracujem so silovými dráhami zeme, tiež používam Šamanské techniky liečivého dotyky a techniky  práce s telom, hlasom, dychom a  Elementy (Voda, Oheň, Vzduch, Duch).

Techniky rôzne kombinujem a prepájam podľa potreby. Pred každou terapiou máme čas na rozhovor a nastavenie zámeru. Terapie prebiehajú u mňa doma v bezpečnom prostredí. 


Objednajte sa na konzultáciu zadarmo.

Čo je to tvorivá sexualita?

Tu je potrebné vysvetliť rozdiel medzi dvoma anglickými slovami (v slovenčine bohužiaľ používame stále jedno slovo- sexualita).

"Sexuality" je pudová alebo erotická sexualita, ktorá nám slúži predovšetkým na rozmožovanie, uvoľnenie stresu a napätia a pod).

Slovo "Sexuellness" na druhú stranu predstavuje akúsi nadstavbu, je to sexuálna energia v zmysle tej životnej energie, pretože sme sa narodili ako výsledok sexuálneho spojenia. Majú ju napríklad aj deti. Všetci disponujeme týmto druhom sexuality, nemôžeme ju nemať, inak by sme nežili. Táto sexualita nás energeticky vyživuje a na jej stave záleží, či máme dostatok elánu a chuti do života. Častokrát k nej máme prístu zablokovaný ako dôsledok výchovy (vina, hanba), morálky (čo sa patrí) alebo trpíme rôznymi predstudkami, nepochopeniami či disfunkciami v sexualite. 

Pochopenie a uvoľnenie sa  tvorivej sexualite nám umožňuje otvoriť sa životu a životnej energii, ktorá cez nás prúdi. Je našim motorom, našou motiváciou. Neustále môžeme byť vyživovaní životom, podobne ako keď sme zaľúbení. 

Takúto sexualitu máme každý v sebe, ale často bohužiaľ zablokovanú z rôznych dôvodov. Je možné ju zažiť prostredníctvom terapie,  liečivého dotyku, dychu so zapojením panvy Rebirthing (=Znovuzrodenie) a ďalších cvičení, ktorými vás prevediem. Počas našich stretnutí vám vytvorím priestor, kde sa budete môcť úplne UVOĽNIŤ a OTVORIŤ SA v dôvere v uzdravovací proces.

Priebeh stretnutí


Pretože sa jedná o program siedmych stretnutí je potrebné si nastaviť celkový zámer, teda čo chceme terapiu dosiahnuť, kam sa chceme dostať. Takáto systematická práca má svoju výhodu. Budeme môcť krok po kroku sledovať ako sa bloky a prekážky na ceste odbúravajú a vy ste bližšie a bližšie k dosiahnutiu vášho celkového zámeru. Na tejto ceste nám bude veľkým pomocníkom SEBA-DISCIPLÍNA, SEBA-POZOROVANIE a VEDENIE.

Všetko, čo sa deje, je v súlade s vašim vlastným tempom, tak, aby ste mali čas JEMNE popúšťať bloky, presvedčenia, programy, ktoré vám bránia žiť svoj život a svoje vzťahy v RADOSTI a ĽAHKOSTI. Budeme postupne objavovať a transformovať všetko, čo vám bráni napojiť sa na vlastný ZDROJ ENERGIE. Budete mať ak možnosť úplne sa uvoľniť, spojiť sa so sebou samým, nahliadnuť do svojho vnútra a preskúmať vlastné podvedomé bloky, ktoré vám bránia naplniť svoj potenciál. Počas vašej cesty vám poskytnem bezpečné prostredie a skúsené vedenie (viac O MNE tu.)

Nie je nutná žiadna predchádzajúca skúsenosť s tantrou.

Súčasťou je úvodná konzultácia (telefonicky).

Čo môžete zažiť


 • Naučíte sa uvoľniť myseľ a pustiť kontrolu (meditácia v praxi)

 • Stretnete sa a začnete pracovať so svojou orgazmickou energiou

 • Spoznáte lepšie svoje telo, naučíte sa rozpoznávať jeho signály

 • Napojíte sa na svoj energetický potenciál a naučíte sa ho používať v bežnom živote (súčasťou sú aj techniky na uzemnenie)

 • Dotknete sa svojich limitov, vzorcov, neprospešných nastavení v oblasti sexuality a práce s telom

 • Odblokovanie emócií, blokov, vzorcov, ktoré vám bránia napojiť sa na svoj potenciál

 • Fyzické aj psychické uvoľnenie (odbúranie stresu a napätia)

 • Riešene závislostí

 • Liečenie sexuálnych disfunkcií (poruchy libida a erekcie a pod.)

Stretnutia budú prispôsobené podľa vašich individuálnych potrieb a zámerov. 

Každé stretnutie trvá cca  2 hodiny (budeme mať dostatok času na rozhovor aj integráciu).

Prečítajte si článok

PRÍKLAD INDIVIDUÁLNEHO PROGRAMU

1. Úvodný rozhovor (nastavenie zámeru a cieľov spolupráce) + Kundalíni Yoga (technika dych, pohyb) na rozprúdenie orgazmickej energie v tele + zážitok Kundalíni masáže). 2 hod

2. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca (celotelová masáž na odblokovanie energie v srdcovej oblasti, liečenie blokov, vzorcov a presvedčení v srdcových záležitostiach ako sebaláska, sebahodnota, tvorenie vzťahov a pod.). 2 hod

3. Liečivá sila dychu ´Rebirthing´ (katarzná dýchacia technika na odblokovanie tráum, vzorcov a presvedčení z detstva - Liečenie vnútorného dieťaťa (1 alebo 2 terapeuti). 2 hod

4. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca spojený s liečivou silou dychu ´Rebirthing´ (celotelová masáž spojená s dýchacou technikou na odblokovanie vzorcov, programov a presvedčení, ktoré bránia prežívať vlastnú sexualitu naplno). 2 hod

5-6. Odblokovanie tela - Body De-Armouring a Odblokovanie intímnej traumy - Intimate De-Armouring (metóda na odblokovanie hlbokých vzorcov a presvedčení spojených s prežívaním vlastného tela a sexuality, ale aj vzorcov v iných oblastiach života). 2 x 2 hod

7. Energetický orgazmus - multiorgazmický zážitok a napojenie na svoj najvyšší energetický potenciál. 2 hod

Cena

1.290 EUR, možné platiť aj na dve splátky, pri okamžitej platbe zľava 100 EUR.

Čo je v cene zahrnuté: 

 • 16 hodín individuálnej práce (masáže, odbloky, cvičenia..)
 • úlohy na doma
 • Kakao Ceremónia (medicína otvárajúca srdce)
 • Rapé Ceremónia (očistný indiánsky tabak)
 • Konzultácie

Ak si nie ste istí, nemusíte si hneď kupovať celý program, je možné objednať sa najskôr na U K Á Ž K O V Ú  Tantra Cestu. Informácie získate prihlásením sa na konzultáciu. 

Referencie

Veľmi zaujímavý zážitok nevedel som čo očakávať keďže som na niečo také išiel prvý krát. Krásna žena, príjemné vystupovanie a atmosféra s výbornou masážou. Keď som sa uvoľnil tak sa mi pred zavretými očami odohrávala farebná šou, cítil som prílev energie ako keď na vás v lete páli slnko na holom tele a na konci detox tela v podobe úplného vypotenia …to som pri masáži fakt ešte nezažil. Určite si to prídem zopakovať

Pavol

Vobec som nemal predstavu o tom, čo vlastne od "De-armouring a energy orgasmu" vôbec očakávať. Ja typický muž pevne "ukotvený v zemi" so silným ráciom, i keď s nadštandardne vyvinutou pravou hemisférou, som sa rozhodol poddať sa svojmu vnútorným otázkam, či zvedavosti (?) Názov/popis balíka mi znel, že by to moju myseľ mohlo posunúť trochu viac do polôh, ktoré sú mimo mojich vyšliapaných chodníkov a že mi to natiahne rozsah/pružnosť môjho sebapoznania. Celkovo som teraz na ceste sebapoznávania a pokusu o objavenie pocitu "sebalásky", keďže som vždy považoval dosiahnuté výsledky za samozrejmosť, za ktorú predsa nie je dôvod sa odmeňovať. Išiel som s dôverou, že nič, čo u Lucky zažijem, nemôžem považovať za stratený čas a hlavne, že sa nebojím nechať sa ňou unášať do mne neznámych situácii. Áno, moje rácio spočiatku bojovalo s tým, (pre mňa) nevšedne pôsobiacim začiatkom, resp. priebehom, a áno aj som si to skôr spájal s Luckinou povahovou "uletenostou", ale ?, veď som prišiel predsa konfrontovať svoje limity. Prišiel s pre to, čo mne vlastným spôsobom som pochopiteľne nedokázal v sebe samom objaviť a už vôbec zmeniť. Na to som potreboval niekoho "zvonka", komu na jednej strane viem dôverovať a tým pádom na strane druhej ho môžem nechať robiť s mojou hlavou "experimenty". A aj to bol pre mňa experiment. Experiment, ktorý ma doviedol presne tam, kam som sa sám nevedel dostať. K emóciám, ktoré boli vo mne hlboko zakopané a o ktorých som síce tušil, že môžu existovať, ale nevedel som ako sa k nim dostať a ani ako s nimi naložiť. Vyžadovalo to odo mňa síce primeranú mieru dôvery, nejakú tú zvedavosť a detskú hravosť, aby som prijal formu a trochu odvahy byť pripravený na to, čo môže prísť keď Luckina "práca" splní očakávania.Ale som predsa muž čo miluje výzvy a nebojí sa "mať" strach...No a výsledok? Výsledok je, že to splnilo moje očakávania. Dostal som sa k emóciám, ktoré som potreboval v sebe objaviť, aby som mohol byť takým mužom, akým sám seba chcem vidieť."

Zdeňek

Pred nedávnom som si u Lucky niekoľko stretnutí s jej terapiami. Najsilnejšie so mnou pracovala technika De Armouring. Pri tejto terapii sa mi začali vyplavovať traumy a bloky zaseknutej energie. Uvoľnilo sa napätie, cítil som sa ľahší, oslobodený a v rovnováhe. Ďalšia silná terapia, ktorú mi Lucka dala bola Rituál učenia tela a otvorenie srdca, pri ktorej som cítil nádherné euforické pocity lásky, prepojenie sa so zdrojom. Lucka je profesionál, od prvého stretnutia s ňou som sa cítil že som doma, priestor má energeticky vyladený. S touto terapiou som získal do života ďalší bonus a to prepojenie s bytosťou, môjmu srdcu silno rezonujúcou. Ďakujem Luci

Martin Jozaf

Muži si konečne potrebujú vstúpiť do sily. Základom je pochopiť, že moja sexualita je zdravá a úplne normálna. Na to je potrebné zbaviť sa pocitu viny a hanby, ktorý v nás bol dlhodobo vytváraný a my sme tak boli manipulovaní k tomu aby sme poslúchali. Odblokovaním si toho, čo som ani nevedel, že vo svojom vnútri ešte stále mám, sa cítim vyrovnanejší a spokojnejší sám so sebou. Moja sexualita sa stala mojou hybnou silou, ktorú teraz môžem použiť na tom, aby som si tvoril svoj život, taký aký ho chcem mať JA. A je to v pohode, aj si poplakať.

Marek

Po terapii konečne po dlhom čase vyrovnaný a pokojný pocit v duši. Spokojnosť so životom, taký ten pocit, že všetko je, ako má byť, zbavenie sa tlaku, že niečo by bolo treba urobiť alebo nájsť alebo vylepšiť. Bezproblémové udržanie mysle v prítomnosti, dobrá nálada, ale nie prehnaná emocionálna eufória. Druhý deň po terapii černejší, ako keď prekypí hrniec, nevysvetliteľný smútok, ktorý akoby ani nebol môj, pocit nevyrovnanosti, rozkolísania, pocit boja energií vnútri. Ale nič tragické, iba pocity, preplávali telom a mysľou a akoby vnútri stál nejaký rytier s mečom a vysporiadal sa s nimi, zas odplávali preč. Tri týždne po terapii. Lepší pocit vo vzťahoch, aj v práci. Odvaha riešiť nezrovnalosti vo vzťahoch, viac sa otvoriť, byť autentickejší. Väčšia vnímavosť k svojmu telu, chuť pestovať sa, dopriať si starostlivosť. Ľahšie a rýchlejšie rozhodovanie sa. A naďalej, čo veľmi oceňujem, menej myšlienok v hlave a pocit vyrovnanosti a spokojnosti, zvedavosti, čo život prinesie a chuti zažiť niečo nové, dozvedieť sa niečo nové, pracovať so sebou, stretávať nových ľudí. Vnímam nárast energie, zmenu v mojom vyžarovaní a reakciách okolia, čo som si presne prial.

Peter

Po milovaní so svojou ženou som sa niekedy cítil až smutne. Nebaví ma to, keď je to také čisto mechanické prirážanie. Tušil som, že je v tom niečo viac. Lucia ma utvrdila, v tom, čo som vždy tušil. Je tam cesta a spôsob ako sa naučiť napojiť na svoju partnerku.  Na to som si musel prejsť ťažším obdobím, kedy sa moja myseľ potrebovala zladiť s mojim telom. Ďakujem za odblokovanie tejto cesty. Ja ju idem s nadšením teraz objavovovať..Moja žena tiež ďakuje.:)

Roman

Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.

Podmienky: Klient sa sústredí na prijímanie liečivých dotykov.