Ozdravný pobyt pre mužov aj ženy

....len 2 a pol hodiny od Bratislavy.

"Zastavenie- Ponorenie– Naladenie - Pustenie-Uzdravovanie a výživa- Harmónia"

Skupinový zážitkový pobyt v prírode mimo civilizácie s Luciou Jasnou, autorkou "Metódy vnútorného seba uzdravovanie pomocou orgazmickej energie" a Metódy "Tantra Cesta", a domácou sprievodkyňou Mirou, ktorej poslaním a náplňou práce je uzdravovanie koreňových tém. 

Workshopy sú zážitkové, naučíme sa jednoduché techniky, vyskúšame si vlastnej koži alebo aj v skupine ako sme otvorené/zatvorené, a čo je potrebné opustiť, aby sme sa posunuli k slobodnejšiemu bytiu. Podporná sila miesta, skrytého pred zrakmi ľud a energia za týmto účelom vytvorenej skupinky nám poslúžia ako pomocné prostredie pre uvoľnenie potlačených emócií, strachov, mentálnych vzorcov či závislosti... 

Naladíme sa na to, čo je prirodzene liečivé. Príroda, Elementy, Silové miesta Matky Zeme, vlastné telo a naša energia. Budeme pracovať s našim dychom a hlasom, necháme sa viesť ozdravujúcou silou Živlov: Oheň, Voda, Zem, Vzduch, Duch. Postupne sa uvoľníme do uzdravovacej sily zdrojovej energie, ktorou očistíme a vyživíme nielen seba ale aj miesta, ktoré navštívime.

Na čo sa môžete tešiť:


  • Pobyt v prírode pri vode mimo hluku a zhonu civilizácie (miesto mimo turistického ruchu v turistickej oblasti)
  • Vedomý pohyb (liečivá sila tela a vedomého pohybu)
  • Vedomý dych (liečivá sila dychu a dychové cvičenia na rozprúdenie energie..)
  • Vedomý dotyk (liečivý dotyk, masáž, Tantrické odblokovanie – De-Armouring..)
  • Energia (práca s energiou, energetický orgazmus)
  • Hlas (otváranie hlasu..)
  • Silové miesta (liečenie silových dráh Matky Zeme, Geomantia...)
  • Elementy (Rituály na očistnú silu živlov..)
  • Šamanská očista (Rapé, Sananga, Kakaová ceremónia)
  • a ďalšie..

Mira Mira

Jedna z mojich učiteliek, matka, cestovateľka, terapeutka, liečiteľka, je zosobnením súcitu, lásky a prijatia. Posledné 3 roky žije v ústraní bývalého socialistického tábora pre deti, prerobeného na "off-grid" komunitu. Predtým ako sa rozhodla odísť do ústrania, šesť rokov žila a pôsobila v Indii (Goa), kde spolu-prevádzkovala centrum a zúčastňovala sa organizácie pobytov, pre západniarov. Obe nádherné dcérky porodila v Indii. Málokto sa dokáže tak živo tešiť z môjho príchodu, tak ako ony dve. Ako hovorí, jej dve dievky sú jej najlepším a zároveň aj najnáročnejším učiteľom. 

Mira priniesla do môjho života nový spôsob vnímania koreňov (mojich predkov a toho, čo vnímam ako prevzaté rodové zároveň svoje základné - koreňové traumy).  Život v drevenej chatke bez vody a elektriny je pre nás nepredstaviteľný. Pre Miru a jej prácu na kolektívnom ale aj individuálnom rozvoji  sa stal nevyhnutným, hoci je často fyzicky aj psychicky náročný. Tak inak, ako pre nás mestských ľudí. Je pre nás vytrhnutím z civilizačných "chorôb", vedie nás k podstate bytia.

Pozývam vás teda si so mnou oddýchnuť a načerpať energiu,  spoznať Miru a ďalších obyvateľov komunity. Mira na mňa zapôsobila svojou láskavosťou a spôsobom ako prijíma tienisté stránky a veci, ktoré ani ja na sebe neviem ešte prijať, sa tu pomaly a láskavo rozpúšťajú. Múdrosť s akou prináša svetlo pravdu do situácií, ktoré si vytvárame vlastným často traumatizovaným vnímaním...ale toto všetko zároveň prináša poznanie, že život, keď sa do neho uvoľníme, dokáže byť opäť jednoduchý a prostý, až je pre nás v tejto dobe komplikovanosti niečo celkom nové a osviežujúce. Pobyt s ňou je akousi výzvou k autenticite a prirodzenosti, pretože v týchto esenciách sa dokážeme uzdravovať..

Termín

29.-04. Júl 2024

19.-25. August 2024

Lokalita a Ubytovanie


Komunita "Pohádka" mimo civilizácie, s vlastnou plážou a vyhliadkami v povodí rieky Dyje.   Presnú lokalizáciu pošlem na vyžiadanie. 

Nie je označená na Googli, nachádza sa v blízkosti obce Lančov, najbližšie mesto je asi 20min autom: Vranov nad Dyjí. Turistická oblasť je neďaleko, možnosť podnikať výlety do okolia pred alebo po pobyte.

V Komunitnom priestore - Hlavná budova - 2-4 posteľové izby 

Vlastný stan alebo Karavan vo vonkajšom priestore, areál je naozaj priestranný a obkolesený lesmi.

Cena

450 EUR Kurzovné a náklady na ubytovanie a stravovanie 

Možnosť individuálnej terapie s oboma sprievodkyňami na vyžiadanie