Metóda Vnútorného (Seba) Uzdravovania

pomocou orgazmickej energie

e-book pre ženy

3 rôzne varianty na výber

+ ZDARMA Podporná skupina na FB (online aj osobné skupinové stretnutia)

Úvod do metódy

Volám sa Lucia Jasna Glejteková, mám 36 rokov a bývam sama v byte v Bratislave s mojou fenkou Borkou. Zatiaľ som vydatá nebola, väčšinu života som sama (bez muža). Momentálne si užívam rolu pomocnej mamy 8-ročnej susedky Sašky, ktorá má náročnú situáciu doma. Od Júna 2021 som poradkyňou a tantrickou sprievodkyňou pre mužov aj ženy. V súkromí sa venujem práci s posvätnou sexuálnou energiou, dychom a telom. Tiež ma fascinuje šamanizmus a šamanské techniky čistenia a liečenia. 

Píšem články a aktívne zdieľam svoju cestu osobnou transformáciu na tejto stránke (sekcia Blog) a tiež na mojom osobnom Facebook profile Lucia Jasna Glejteková, kde ma môžete sledovať. 

Rada by som sa s vami podelila o svoju cestu, ktorá vznikla intuitívne z vnútornej bolesti. Nosila som ju v sebe snáď celý život. Prerodila sa do niečoho tak silného, ako sme len my ženy schopné precítiť. Do metódy na uzdravovanie žien po celom svete. Verím a dúfam, že proces, ktorý si budete môcť vykonávať opakovane samé v bezpečí vašich domovov, vám prinesie nielen zmenu, po ktorej túžite ale aj nádej na lepší a radostnejší život.

 Prajem veľa lásky.

Vaša Luu

Chcem sa naučiť seba-uzdravovať a  tvoriť svoj život pomocou svojej sexuálnej energie!

Táto metóda, v ktorej používame samočistiacu a transformačnú silu posvätnej sexuálnej energie je určená pre ženy ako nositeľky tzv. priestoru posvätnej prázdnoty vo svojom lone (je to bod z ktorého vznikol vesmír v zmenšenej podobe v ženskom lone, tzv. vesmírna maternica). Je to miesto v ktorom všetko zaniká a vzniká zároveň, napríklad aj nový život.  Nauč sa používať toto miesto, vo svojom lone VEDOME.

Nauč sa tvoriť si svoj život tak ako to chceš ty. Buď odvážna, slobodná, pripravená prevziať za seba zodpovednosť. Buď vo svojej sile. 

Najvyšším zámerom tejto metódy je spojenie sa vaším vyšším JA, teda tou časťou vás, ktorá je tu SAMA za seba, vie prečo prišla na tento svet, vie kam smeruje a aj vie ako sa vyliečiť, pretože je napojená na najvyššiu múdrosť CELKU.Táto časť vás veľmi dobre VIE, prečo sa vo vašom živote deje to, čo sa deje, a aj VIE čo treba (ne)robiť, aby ste si začali tvoriť svoj život podľa seba. 

Samozrejme nikdy nemôžeme byť SAMI a je to jeden z pocitov, ktoré je možné počas procesu zažiť práve vďaka tomu, že sa začneme (konečne) spoliehať sami na seba. Na svet sa však rodíme sami. Aj z neho sami odchádzame.V týchto momentoch sme však najbližšie k Bohu/Zdroju/Energii života atď. Je načase prestať sa stále na niekoho spoliehať a vstúpiť si to vlastnej sily. 

Táto metóda je inšpirovaná prirodzeným kolobehom života a smrti, tak ako to vidíme v prírode. V momente, keď si dovolíme úplne sa vzdať akéhokoľvek lipnutia a chcenia a pustíme sa, umožníme, aby sa liečenie dialo samé.

Metódu je možné použiť na fyzické ale aj psychické, emočné a spirituále seba-uzdravovanie, či už sa jedná o prevenciu alebo liečbu vaginálnych ochorení ako sú cysty, myómy, zápaly a podobne alebo psychických stavov (výbuchy, záchvaty, apatia, depresia, úzkosť) až po napojenie sa na tvorivú zdrojovú energiu v jej sile a zároveň jemnosti v pritiahnutí si hojnosti, lásky a všetkého, čo si my ako ženy prajeme.

V metóde kombinujem techniky z mojej osobnej tantrickej praxe, práce s klientami (osobnej aj individuálnej), Body/Tantric De-Armouring (Andrew Barns), nielen podporu a kamarátstvo ale aj liečivú silu a  mojich priateliek a silných žien, ktoré sú mi inšpiráciou,  vlastné skúmania a procesy, šamanské očistné techinky, prácu s telom, s dychom, Kundalíni meditáciu, tanec, jógu, živly, jemný dotyk, auto-masáž a pod.

Teším sa na prácu!

Čo E-book obsahuje

 • Môj príbeh (sexualita a liečenie)
 • Brány ´ženskej sexuality (na všetkých úrovniach bytia)
 • Čo si nesieme (a čo môžeme teraz už pustiť)
 • Liečivý orgazmus (typy ženských orgazmov a ako ich využiť)
 • Metóda krok za krokom (praktický sprievodca v krokoch s odporúčaniami)
 • Otázky a odpovede (najčastejšie otázky v podpornej skupine na FB-priebežne aktualizované)
 • Podporná skupina (spájame sa a diskutujeme, stretávame sa a zdieľame)
 • Čo ďalej (ďalšia práca so mnou)
 • Kontakt

Pre koho je E-book určený

Pre všetky z vás, ktoré sa cyklíte, tak ako som sa cyklila vo svojom živote aj ja. 

Tušíte, že v sebe ako ženy nosíme dar SEBA-OBJAVOVAŤ a SEBA-UZDRAVOVAŤ aj prostredníctvom svojej jedinečnej orgazmickej energie. 

Rada s vami zdieľam svoju osobnú transformáciu a metódu, ktorá mi počas prerodenia vlastného ja prišla.

Nebolo  ľahké dať celý jeden rok rok svojho života na papier vo forme, ktorá vám bude sprievodcom. Cítila som však, že je to moje poslanie, moja cesta a dôvod, prečo som zaťiaľ vo svojom živote nestretla osudového partnera. 

Dôležité je, že túto metódu budete môcť vykonávať doma SAMÉ a naučíte sa tak spoliehať SAMÉ na seba.  Tak ako som sa to naučila ja. 

Teraz už vidím, že všetko malo v mojom živote význam a som vďačná svojej odvahe,  rozhodnúť sa na (minimálne) rok sexuálne abstinovať ˇčo našťastie nezahŕňalo samo-potešovanie, haha. 

Vďaka tomu som objavila to, o čo sa s vami chystám v E-booku podeliť.

E-book ZDARMA 

Získate v prípade, že sa u mňa objednáte na akúkoľvek 2 a viac hodinovú masážnu alebo odblokovaciu terapiu (Rituál uctenia tela a otvorenia srdca - tantrická masáž, Tantric De-Armouring - Tantrické odblokovanie). 

Cena masážneho rituálu/ terapie je 200 EUR.

V prípade, že vyberiete túto možnosť, budem vás kontaktovať, aby sme sa dohodli na termíne osobného stretnutia. E-book vám zašlem na email po stretnutí. 

E-book za 25 EUR

Získate za túto zníženú cenu v prípade, že absolvujete  Konzultáciu a Energetickú diagnostiku 

v hodnote 50 EUR. Celková suma Konzultácia + e-book je spolu 75 EUR. V prípade, že vyberiete túto možnosť, budem vás kontaktovať na telefónne číslo vo formulári (hlavná stránka) a naplánujeme si osobné alebo online stretnutie. 

Dĺžka konzultácie max. 1hod, je vhodné si pripraviť otázky na problém, ktorým si prechádzate. Budeme robiť prácu priamo cez myseľ/telo.

E-book za 35 EUR

E-book je možné zakúpiť za túto cenu v prípade, že nemáte možnosť prísť na terapiu alebo jednoducho cítite, že kúpou e-booku ma chcete podporiť. 

Vyplníte formulár, zaplatíte cez platobnú bránu a obratom získate ružový e-book v PDF formáte.

E-book obsahuje Metódu krok za krokom, tak aby ste ju mohla používať opakovane po zvyšok svojho života. 

Napísala som ju tak, aby ste boli maximálne samostatné na svojej ceste k SILE!

Objednávkový formulár s povinnosťou platby

E-book posielam EMAILOM v PDF Forme (elektronický dokument) po potvrdení platby prevodom na č. účtu: 

SK05 0200 0000 00380243 2255

Prečo je dobré prihlásiť sa na konzuláciu?

 • je možné sa prihlásiť na konzultácie aj bez nutnosti zakúpenia e-booku, v prípade, že sa chcete informovať, či by takéto niečo bolo pre vás vhodné
 • spoznáme sa osobnejšie a podelíme sa o svoju energiu/nadšenie pre sebaobjavovanie
 • budete mi môcť povedať čo vás trápi a spoločne sa pozrieme na skutočné dôvody a z toho vyplývajúce zámery pre vašu cestu
 • budem vám môcť navrhnúť ako individuálne postupovať, tak aby bola metóda pre vás ešte efektívnejšia
 • budete sa môcť spýtať, vysvetliť a pozdielať osobnejšie veci 
 • ak sa rozhodnete pre absolvovanie konzultácie po vyskúšaní metódy, budeme môcť spločne nastaviť ďalší postup, prípade niečo zmeniť, ak bude potrebné.
 • budem vám vedieť poradiť, čo ďalej (masáže, rituály, odblokovacie techniky z mojej ponuky)