"Umenie vedomého dotyku a dychu" 

Tantra Cesta Života

Môže byť dotyk naozaj umením? Môže mať dotyk na nás rovnaký vplyv, ako zážitok z umeleckého diela?

Určite Áno, ak je vedený intuitívne, teda inšpiráciou v okamihu v priestore bezpodmienečnej lásky a prijatia. 

Rovnako ako herec potrebuje diváka a opačne, na to aby bol zážitok "skutočný", aj tu je treba dvoch: dávajúci aj prijímajúci spoločne toto umenie vytvárajú, pozorujú, objavujú, obdivujú. Takýto dotyk nie je vedený mysľou, nedá sa naučiť ale je možné ho objaviť v tvorivom procese. Žiadne repliky ani falzifikáty. Každé dielo je jedinečným zážitkom.

Slovo "Tantra" pochádza so Sanskrtu (Tibet, Nepál, India) a znamená vedomie, sieť.

 Neexistuje pravá a nepravá Tantra. 

Je toľko Tantier, koľko je ľudí na svete. Každý sme však niekde v tom našom napojení, či odpojení. Tantrická masáž, je teda masáž, kedy je dávajúci napojený do siete vedomia, ktoré cez neho prúdi. 

Nemasíruje mechanicky podľa naučených techník a postupov, ale svoj dotyk vedie tak, že je neustále prítomný v sebe v každom jednom okamihu. Chápe dôležitosť čistoty svojej mysle a nepúšťa negatívne myšlienky do priestoru. 

Vníma svoje telo a pocity. 

Napája sa na svoj dych, ktorý je potrebné prehlbovať. 

Vníma rovnako aj toho druhého, jeho telo, dych, energiu..

Všetko to a milión ďalších nádherných procesov, ktorým len dovoľuje cez seba prechádzať. Odovzdáva seba tomu druhému cez dlane. 

Tak ako keď maliar maľuje farbami na plátno, necháme sa unášať procesom. Otvára svoje srdce a odovzdáva svoju lásku. Praje si, aby sa prijímajúci otvoril prijímaniu a pustil kontrolu. A aj jeho myseľ "zblázni" a konečne sa vypne. Myseľ to všetko naozaj v istom okamihu už nedokáže zachycovať, pozorovať, plánovať a kontrolovať. Dotyk je nepredvídateľný a tak príjemný, že myseľ to naozaj vzdáva a uvoľňuje miesto zážitku prítomného okamihu. 

Po stretnutí by ste mali mať pocit ako po nádhernom umeleckom zážitku. Odnášate si ho domov. Zmena je síce krehká ako malé vtáčatko, ktoré treba opatrovať, ale ak vytrváte, onedlho sa zmena prejaví, zosilniete a začnete lietať.. 

Aké techniky používam?

Všetky. :D

Všetky techniky rôzne kombinujem a prepájam, tak ako to momentálne cítim.

Je potrebné sa úplne odovzdať a dôverovať procesu.

Riadim sa intuíciou, skúsenosťami. Tie však nevychádzajú z mysle ale z napojenia. S tým, kto skutočne som. Tým, čo skutočne ste aj vy.

Môžete zažiť všetko od jemného dotyku, cez dynamický až po odblokovanie emočného panciera (De-Armouring). 

Na konci terapie vysvetlím, čo sa dialo vo všetkých rovinách: Telo-Myseľ-Energia-Duch.

 Pred každou terapiou máme čas na rozhovor a nastavenie zámeru. Terapie prebiehajú u mňa doma v bezpečnom prostredí. 


Priebeh stretnutí

Všetko, čo sa deje, je v súlade s vašim vlastným tempom, tak, aby ste mali čas JEMNE popúšťať bloky, presvedčenia, programy, ktoré vám bránia žiť svoj život a svoje vzťahy v RADOSTI a ĽAHKOSTI. Budeme postupne objavovať a transformovať všetko, čo vám bráni napojiť sa na vlastný ZDROJ ENERGIE. Budete mať ak možnosť úplne sa uvoľniť, spojiť sa so sebou samým, nahliadnuť do svojho vnútra a preskúmať vlastné podvedomé bloky, ktoré vám bránia naplniť svoj potenciál. Počas vašej cesty vám poskytnem bezpečné prostredie a skúsené vedenie (viac O MNE tu.)

Nie je nutná žiadna predchádzajúca skúsenosť s tantrou.

Súčasťou je úvodná konzultácia (telefonicky).

Čo môžete očakávať:

 • Bezpečné prostredie skúsenej sprievodkyne

 • Pri práci s telom dochádza k uvoľneniu dlho zadržiavaného stresu a vnútorného tlaku

 • Uvoľníte bloky a dôjde k zvýšeniu energie a chuti do života

 • Spoznáte lepšie svoje telo, naučíte sa rozpoznávať jeho signály

 • Dotknete sa svojich limitov, vzorcov, neprospešných nastavení, budete môcť pracovať na svojej vnútornej zmene

 • Popracujete na uvoľnení potlačených emócií, budete o niečo bližšie k sebe a svojej autenticite (tak ako to momentálne máte)

 • Uvedomenie si súvislostí (ako si tvoríte svoje vzťahy, realitu a pod.) Budeme prepájať navnímané pocity s tým, čo sa nám deje v bežnom živote. 

 • Uzdravovanie závislostí

 • Liečenie sexuálnych disfunkcií (poruchy libida a erekcie a pod.)

Stretnutia budú prispôsobené podľa vašich individuálnych potrieb a zámerov. 

Každé stretnutie trvá  2 hodiny, ideálne je počítať s časovou rezervou, aby sme sa nemuseli ponáhľať. Budeme mať dostatok času na rozhovor aj integráciu.

Chcete ísť do hĺbky?

 Cesta uzdravovania na úrovniach

Telo-Myseľ -Duch

Zažite..

Komplexný individuálne zameraný program 7 stretnutí

 s Luciou Jasnou

Techniky

1. Úvodný hĺbkový rozhovor, nastavenie zámeru a témy, s ktorou budeme pracovať. 

2. Rituál uctenia tela a otvorenia srdca (celotelová masáž na odblokovanie energie v srdcovej oblasti, liečenie blokov, vzorcov a presvedčení v srdcových záležitostiach ako sebaláska, sebahodnota, tvorenie vzťahov a pod.). 2 hod

3. Liečivá sila dychu ´Rebirthing´ (katarzná dýchacia technika na odblokovanie tráum, vzorcov a presvedčení z detstva - Liečenie vnútorného dieťaťa (1 alebo 2 terapeuti). 2 hod

4. 5 Elements Therapy - šamasnko-tantrická masážna terapia s využitím energie Elementov (Voda, Oheň, Vzduch, Zem, Duch)

5-6. Odblokovanie tela - Body De-Armouring a Odblokovanie intímnej traumy - Tantric De-Armouring (Andrew Barns: metóda na odblokovanie hlbokých vzorcov a presvedčení spojených s prežívaním vlastného tela a sexuality, ale aj vzorcov v iných oblastiach života). 2 x 2 hod

7. Energetický orgazmus - multiorgazmický zážitok a napojenie na svoj najvyšší energetický potenciál. 2 hod

A ďalšie techniky Dotykové rituály a Energetické terapie z mojej ponuky.

Cena

1 stretnutie 200 EUR

Balík 3 alebo 5 stretnutí za zvýhodnenú balíkovú cenu. 

Od 150 EUR za stretnutie, viz. Cenník

Tantra cesta - Program 7 stretnutí 

1.500 EUR, možné platiť aj na dve splátky.

Čo je v cene zahrnuté: 

 • 16 hodín individuálnej práce (masáže, odbloky, cvičenia..)
 • úlohy na doma
 • Kakao Ceremónia (medicína otvárajúca srdce)
 • Rapé Ceremónia (očistný indiánsky tabak), Sananga (štipľavé očné kvapky)
 • Konzultácie

Referencie

Veľmi zaujímavý zážitok nevedel som čo očakávať keďže som na niečo také išiel prvý krát. Krásna žena, príjemné vystupovanie a atmosféra s výbornou masážou. Keď som sa uvoľnil tak sa mi pred zavretými očami odohrávala farebná šou, cítil som prílev energie ako keď na vás v lete páli slnko na holom tele a na konci detox tela v podobe úplného vypotenia …to som pri masáži fakt ešte nezažil. Určite si to prídem zopakovať

Pavol

Vobec som nemal predstavu o tom, čo vlastne od "De-armouring a energy orgasmu" vôbec očakávať. Ja typický muž pevne "ukotvený v zemi" so silným ráciom, i keď s nadštandardne vyvinutou pravou hemisférou, som sa rozhodol poddať sa svojmu vnútorným otázkam, či zvedavosti (?) Názov/popis balíka mi znel, že by to moju myseľ mohlo posunúť trochu viac do polôh, ktoré sú mimo mojich vyšliapaných chodníkov a že mi to natiahne rozsah/pružnosť môjho sebapoznania. Celkovo som teraz na ceste sebapoznávania a pokusu o objavenie pocitu "sebalásky", keďže som vždy považoval dosiahnuté výsledky za samozrejmosť, za ktorú predsa nie je dôvod sa odmeňovať. Išiel som s dôverou, že nič, čo u Lucky zažijem, nemôžem považovať za stratený čas a hlavne, že sa nebojím nechať sa ňou unášať do mne neznámych situácii. Áno, moje rácio spočiatku bojovalo s tým, (pre mňa) nevšedne pôsobiacim začiatkom, resp. priebehom, a áno aj som si to skôr spájal s Luckinou povahovou "uletenostou", ale ?, veď som prišiel predsa konfrontovať svoje limity. Prišiel s pre to, čo mne vlastným spôsobom som pochopiteľne nedokázal v sebe samom objaviť a už vôbec zmeniť. Na to som potreboval niekoho "zvonka", komu na jednej strane viem dôverovať a tým pádom na strane druhej ho môžem nechať robiť s mojou hlavou "experimenty". A aj to bol pre mňa experiment. Experiment, ktorý ma doviedol presne tam, kam som sa sám nevedel dostať. K emóciám, ktoré boli vo mne hlboko zakopané a o ktorých som síce tušil, že môžu existovať, ale nevedel som ako sa k nim dostať a ani ako s nimi naložiť. Vyžadovalo to odo mňa síce primeranú mieru dôvery, nejakú tú zvedavosť a detskú hravosť, aby som prijal formu a trochu odvahy byť pripravený na to, čo môže prísť keď Luckina "práca" splní očakávania.Ale som predsa muž čo miluje výzvy a nebojí sa "mať" strach...No a výsledok? Výsledok je, že to splnilo moje očakávania. Dostal som sa k emóciám, ktoré som potreboval v sebe objaviť, aby som mohol byť takým mužom, akým sám seba chcem vidieť."

Zdeňek

Pred nedávnom som si u Lucky niekoľko stretnutí s jej terapiami. Najsilnejšie so mnou pracovala technika De Armouring. Pri tejto terapii sa mi začali vyplavovať traumy a bloky zaseknutej energie. Uvoľnilo sa napätie, cítil som sa ľahší, oslobodený a v rovnováhe. Ďalšia silná terapia, ktorú mi Lucka dala bola Rituál učenia tela a otvorenie srdca, pri ktorej som cítil nádherné euforické pocity lásky, prepojenie sa so zdrojom. Lucka je profesionál, od prvého stretnutia s ňou som sa cítil že som doma, priestor má energeticky vyladený. S touto terapiou som získal do života ďalší bonus a to prepojenie s bytosťou, môjmu srdcu silno rezonujúcou. Ďakujem Luci

Martin Jozaf

Muži si konečne potrebujú vstúpiť do sily. Základom je pochopiť, že moja sexualita je zdravá a úplne normálna. Na to je potrebné zbaviť sa pocitu viny a hanby, ktorý v nás bol dlhodobo vytváraný a my sme tak boli manipulovaní k tomu aby sme poslúchali. Odblokovaním si toho, čo som ani nevedel, že vo svojom vnútri ešte stále mám, sa cítim vyrovnanejší a spokojnejší sám so sebou. Moja sexualita sa stala mojou hybnou silou, ktorú teraz môžem použiť na tom, aby som si tvoril svoj život, taký aký ho chcem mať JA. A je to v pohode, aj si poplakať.

Marek

Po terapii konečne po dlhom čase vyrovnaný a pokojný pocit v duši. Spokojnosť so životom, taký ten pocit, že všetko je, ako má byť, zbavenie sa tlaku, že niečo by bolo treba urobiť alebo nájsť alebo vylepšiť. Bezproblémové udržanie mysle v prítomnosti, dobrá nálada, ale nie prehnaná emocionálna eufória. Druhý deň po terapii černejší, ako keď prekypí hrniec, nevysvetliteľný smútok, ktorý akoby ani nebol môj, pocit nevyrovnanosti, rozkolísania, pocit boja energií vnútri. Ale nič tragické, iba pocity, preplávali telom a mysľou a akoby vnútri stál nejaký rytier s mečom a vysporiadal sa s nimi, zas odplávali preč. Tri týždne po terapii. Lepší pocit vo vzťahoch, aj v práci. Odvaha riešiť nezrovnalosti vo vzťahoch, viac sa otvoriť, byť autentickejší. Väčšia vnímavosť k svojmu telu, chuť pestovať sa, dopriať si starostlivosť. Ľahšie a rýchlejšie rozhodovanie sa. A naďalej, čo veľmi oceňujem, menej myšlienok v hlave a pocit vyrovnanosti a spokojnosti, zvedavosti, čo život prinesie a chuti zažiť niečo nové, dozvedieť sa niečo nové, pracovať so sebou, stretávať nových ľudí. Vnímam nárast energie, zmenu v mojom vyžarovaní a reakciách okolia, čo som si presne prial.

Peter

Po milovaní so svojou ženou som sa niekedy cítil až smutne. Nebaví ma to, keď je to také čisto mechanické prirážanie. Tušil som, že je v tom niečo viac. Lucia ma utvrdila, v tom, čo som vždy tušil. Je tam cesta a spôsob ako sa naučiť napojiť na svoju partnerku.  Na to som si musel prejsť ťažším obdobím, kedy sa moja myseľ potrebovala zladiť s mojim telom. Ďakujem za odblokovanie tejto cesty. Ja ju idem s nadšením teraz objavovovať..Moja žena tiež ďakuje.:)

Roman

Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.

Podmienky: Klient sa sústredí na prijímanie liečivých dotykov.