Intuitívne liečenie tela/psychiky/duše

Konzultácia prebieha telefonicky (videohovor) alebo osobne v Bratislave

Priestor pre vás, v ktorom sa vás budem sprevádzať na ceste k uzdraveniu problému alebo  čokoľvek, čo vás trápi alebo sa vo vašom živote cyklí už dlhší čas.

Psychologicko-intuitívny spirituálny rozhovor ako podporné prostredie pre úľavu vášmu telu/psychike aj duši.

Čo riešim?

  • Psychické a duševné problémy ako depresie, úzkosti, psychózy, harmonizácia polarít v dualite (prenastavenie vnímania a posudzovania na dobré a zlé, žitie zo srdca).
  • Prepracovanosť, problémy so spánkom, vyhorenie (opakom je nájdenie poslania duše, čiže plniť si svoje poslanie tu na Zemi).
  • Časté prepady, výkyvy nálad, neprospešné akútne myšlienky a opakujúce sa náročné emócie (strach, hnev, ľútosť..) ich prijatie a rozhovor s vnútornými postavami Archetypmi, upratanie mysli a nepriaznivých tendencií, zvykov závislostí na úrovni mysle/vedomia. Postupné oslobodzovanie sa.
  • Problémy vo vzťahoch a sexualite (uzdravovanie vzťahov a sexuality, bloky a zranenia, prijatie minulosti, odpustenie atď.)
  • Problémy so sebaprijatím (sebahodnota, sebaláska, kde sa neprijímam, kde sa nevidím)
  • Fyzické bolesti a chronické zdravotné problémy (krása, zdravie..)
  • Talenty, dary, využívanie kreatívneho potenciálu (čo môžem priniesť svojmu okoliu a z čoho budem mať radosť ale zatiaľ to nevidím)
  • Prepisy kódov Matrice na úrovni duše (Matrix-kódy)

Vo svojej praxi "Na-telo orientovanej psychoterapie" som sa stretla už s rôznymi prípadmi, kedy sa luďom opakovali tie isté situácie stále dookola. Podľa mojich skúseností veľmi častou príčinou je, že my sami vnímame seba a svoj život cez zastretý filter, akési okuliare, ktoré nám bránia vidieť situáciu realisticky. 

Tieto filtre sú tvorené emóciami a zraneniami, ktorými sme sa (najčastejšie v mladosti) naučili vnímať seba a tento svet. Sú súčasťou rolí a postáv, ktoré hráme. Naše ego nás cez obranné mechanizmy neustále snaží napasovať do rovnakého uhla pohľadu. Je to pre neho jednoduhšie ako hľadať nové uhly pohľadu zas a znoa. Takto sme preberali rôzne vzorce, neprospešné myslenie a správanie, ktoré sa po nás vyžadovalo. Napríklad sme sa naučili nič od rodičov nechcieť a vždy sa prispôsobiť druhým, lebo sme za to boli chválený. V dospelosti vznikne problém si čokoľvek pre seba vypýtať, či urobiť, máme tendenciu sa "dávať do úzadia", čo má veľakrát vplyv na našej vzťahy a zdravie (konflikty, choroby..).

Aj tieto filtre, uhly pohľadu a tiež obranné mechanizmy ale aj rôzne zranenia a podobne sú našou súčasťou. Ako sprituálna sprievodkyňa (energetický chanelling), vám ich pomôžem uvidieť a rozpoznať. Budem vás navádzať v kamarátskom rozhovore (ako keby sme sedeli na káve), tak aby sme spoločne objavili,  kde sa odpájate sám/sama od seba. Tiež budete môcť opustiť staré emócie a neprospešné nastavenia a nadviazať na moment v minulosti, kde ste tieto nastavenia mali ešte v súlade. Je možné takto prenastaviť "programy a kódy" v "Matrici Duše" ako som to po svojom nazvala.

Tento dar mi prišiel nedávno. Vnímam a vidím vzostupujúci špirálu vášho vedomia ako pretína retiazky kódov, ktoré padajú zhora. Niekde to býva zablokované alebo nastavené, tak, aby sa duša učila na základe vlastnej skúsenosti, až kým to nepochopí. Pochopením toho, čo a prečo to tak máme, nám pomáha tieto kódy v matrici urýchliť a skúsenosti (úlohy) splniť, tak aby sme mohli postúpiť v tejto "hre na život" o level ďalej. Tieto informácie sa ukladajú do veľkého Kvantového počítača. Na základe týchto údajov potom rastieme ako ľudstvo.

Pri uvoľňovaní emócií využívam poznatky, ktoré som získala liečením silových dráh zeme. Zablokované emócie, zranenia a pod. je možné pustiť do zemského jadra pomocou vizualizácie, ktorou vás prevediem.

Po konzultácii vám viem navrhnúť ďalší postup a ďalšie podporné terapie ako De-Armouring, Dotykové rituály (liečenie dotykom), Energetické terapie, Liečivá sila dychu a pod.

Cena: Online 30min/25eur, 60min/50eur alebo Osobne v Bratislave 1h-2h od 75eur (podľa procesu).

Konzultácia prebieha online alebo osobne. Prihlasovací formulár nájdete na úvodnej stránke.

Ďakujem.