Chanelling

Programy, kódy a potenciál

Konzultácia osobne alebo telefonicky

Rozhovor, počas ktorého sa pozrieme na to, aký svet ste si prišli zažívať z hľadiska Matrixového nastavenia. Ide o vaše úlohy, pochopenia, kvality, kódy a dary ktoré tvoria akýsi set vášho základného nastavenia. Toto nastavenie ste si zvolili pre vstup do tohto života. Ja rada používam paralelu, do tohto levelu vašej základnej hry. Cieľom je uvoľniť tieto záťaže, tak aby ste mohli vystúpiť z karmického reťazca do žitia v srdci, čiže bez utrpenia. 

Vy ako časť vedomia stúpate po špirále hore na základe svojej vlastnej skúsenosti, ktorá je katalyzátorom rastu. Zakaždým, keď vaše vedomie pretne (ako na grafe) danú informáciu, ktorá tečie zhora, veľký kvantový počítač zaznamená túto informáciu a zapíše do spoločného vedomia. Preto by sme mohli povedať, že je to kvantové liečenie. 

Do tohto veľkého kvantového počítača máme už teraz prístup. Momentálne je možné realizovať tento dar na prenastavovanie kódov, uvoľnenie toho, čo bolo zablokované a tým sa zabezpečí urýchlenie rastu. Kam? No predsa to srdcovej čakry, kde už nie je karmický reťazec, kde už nie je treba manifestovať a učiť sa cez utrpenie. 

Túto prácu som nikde neštudovala na kurze. Prišla mi ako dar vďaka práci na silových miestach. Aktivovali sme silový trojuholník ŽIVOT - SMRŤ - SRDCE ako silový dráhu. Tento trojuholník bol neaktívny od doby, čo sa na tomto mieste vykonávali obrady odpájajúce meridiány na nohách obetí, tým sa zabránilo uzemňovaniu emócií do zeme. Momentálne je tento trojuholník zas spustený a my ako ľudia ho máme aj v sebe. Pretože som bola kľúčom k aktivácii miesta, bol mi aktivovaný dar liečenia cez toto silové miesto a uzemňovanie záťaží do zeme. 

V rozhovore nájdeme a upravíme túto matricu tak, aby ste prišli na to, kde ste sa odpojili od prúdenia informácii, toto sa aktivuje a vy budete môcť ako vedomie vystúpať vyššie.

Zároveň energeticky pomocou napojenia sa na silovú líniu trojuholníka pôsobím tak, aby som vás zbavila záťaže a priniesla život do vášho systému. 

Čo môžete očakávať?

  • nájdeme príčinu nezdaru, choroby, prekážky alebo akejkoľvek záťaže, ktorá vás trápi
  • opravíme vaše kódy a programy
  • nastavíme prakticky, ako je možné ďalej pracovať s témou (dary atď..)
  • uvoľníme karmickú záťaž a reinkarnačný reťazec
  • uľavíme telu/mysli/psychike 
  • navrhnem ďalsiu pomocnú prácu pre podporu čistenia

Cena: 1hod konzultácia telefonicky 50 EUR, osobne 75 EUR, ďalšie úkony podľa cenníka po dohode. Je možné spojiť s akýmkoľvek liečením na expanziu vedomia (Pravilo, masáže, uvoľennie fascií, De-Armouring a pod.)

Rozhovory prebiehajú buď telefonicky online (videohovor alebo normálny hovor) alebo osobne u mňa v Bratislave. Prihlasovať sa môžete telefonicky na čísle 0948 18 99 33 alebo pomocou formuláru na úvodnej stránke. 

Informácie k aktivácií silového trojuholníka 

REINKARNAČNÝ CYKLUS TENTO ROK KONČÍ.. 


V Pondelok 15.Januára 2024 sme aktivovali SILOVÚ LÍNIU v tvare trojuholníka nad Bratislavou (Krasňany). Týmto sa nám podarilo splniť úlohu, na ktorej som pracovala 7 rokov ako "kľúč". Bolo však potrebné nájsť "kanál", pretože som doposiaľ nevedela, o akú úlohu ide. Silové miesto Kamenné tváre stojí na pyramíde. Navnímali sme, že je to miesto, ktoré čistí a odvádza bloky, emócie, záťaže od srdca cez spodnejšie čakry do zeme. 

Bohuziaľ bolo oslabené a tieto záťaže vo forme utrpenia nemohli byť púšťané do jadra zeme, zostávali v poli a cyklili sa tu. Bolo treba ísť na ďalšie miesta tohto trojuholníka a urobiť ďalšiu prácu. Napravo hore od Kamenných tvárí, je silové miesto, ktoré predstavuje SMRŤ alebo temnotu v nás. Priateľ, ktorý je kanálom, nacítil, že tam chýbala dôvera. Bojíme sa umierať a to je fakt, že kresťanstvo v nás vytvorilo predstavu "nebo-peklo" a my sa toho pekla tak bojime, že neprijímame smrť a držíme sa zubami nechtami. 

Bojime sa vlastnej aj cudzej temnoty. Bolo tam potrebné aktivovať DÔVERU. Matrix a ilúzia reinkarnácie je to isté len inak povedané. My môžeme karmu odmietnuť a povedať, že toto vo svojom živote žiť nechcem a odmietam prenášať si karmu do tohto života. Bohužiaľ nebola tam dôvera. Ďalším bodom tohto silového trojuholníka je ZRODENIE alebo život, to miesto bolo v poriadku. Takto sme teda aktivovali srdce a odvádzanie emócií a utrpenia do zeme počas života. 

Teda my môžeme uzemňovať všetko, čo žijeme do zeme a odchádzať z tohto sveta bez záťaže, aby sme sa rodili čistí. To isté platí aj pre transformáciu a púšťanie všetkého čo nám neslúži už počas života.  Rok 2024 bude ťažký pre tých, ktorí tvoria z nižšej čakry ako srdcovej. Bude potrebné aby sa to utrpenie vyostrilo natoľko, aby sme vedeli poliečiť staré rany. Pre tých, čo dokážu tvoriť cez srdce budú tieto skúšky ovela znesitelnejšie. Moje poslanie a moja pomoc je tu pre všetkých, ktorí sa chcú dostať do srdca (bezpodmienečnej lásky a jednoty) a chcú opustiť Matrix (utrpenie, reinkarnačný reťazec) čo najskôr. Ak máte záujem o túto prácu, napíšte mi.