Programy

Individuálny program -  Cesta do srdca pre muža

Na mieru nastavený program siedmich stretnutí, ktorý vám umožní naplno sa otvoriť vašej tvorivej sexuálnej energii tak, aby prechádzala cez SRDCE. Naša sexualita je našim darom, rovnako ako schopnosť dýchať, či používať naše zmysly.  Nie je teda (len) spôsobom ako uvoľniť stres a napätie, ale možnosťou ako sa spojiť so zdrojovou energiou, druhou osobou alebo s vami samými na úrovni vysokých frekvencií vibrácií. Týmto spôsobom sa budete môcť napojiť na svoj najvyšší potenciál, či už sa týka mentálnej, fyzickej alebo energetickej úrovne manifestácie čohokoľvek, čo si chcete do vášho života priniesť. Program je možné absolvovať postupne v Bratislave alebo rozdeliť na víkendy, či vyhradiť si týždeň na transformačný pobyt v prírode. 

E-book Metóda (Seba) Uzdravovania pre ženy

 Táto metóda, v ktorej používame samočistiacu a transformačnú silu posvätnej sexuálnej energie je určená pre ženy ako nositeľky tzv.priestoru posvätnej práznoty vo svojom lone (bod z ktorého sa zrodil vesmír, vesmírna maternica).

Je inšpirovaná prirodzeným kolobehom života a smrti, tak ako to vidíme v prírode. V momente, keď si dovolíme úplne sa vzdať akéhokoľvek lipnutia a chcenia a pustíme sa, umožníme, aby sa liečenie dialo sa

Metódu je možné použiť na fyzické ale aj psychické, emočné a spirituále seba-uzdravovanie, či už sa jedná o prevenciu alebo liečbu vaginálnych ochorení ako sú cysty, myómy, zápaly a podobne alebo psychických stavov (výbuchy, záchvaty, apatia, depresia, úzkosť) až po napojenie sa na tvorivú zdrojovú energiu v jej sile a zároveň jemnosti v pritiahnutí si hojnosti, lásky a všetkého, čo si my ako ženy prajeme.

Teším sa na prácu v Podpornej skupine, ku ktorej získate prístup ZDARMA.

7  Krokov k uzdraveniu koreňa traumy

Individuálny alebo skupinový program

Metóda, ktorou som si prešla na vlastnej koži a uviedla ma do hlbokého prežitku vstúpenia si a následného pustenia koreňa vlastnej traumy.

Priestor, techniky a nastavenie zámerov vás uvedie do procesu vstúpenia si do svojich pocitov naplno, čo umožní ich úplné pustenie v bode ich vzniku, teda v priestore, kde sa pôvodné nastavenie vytvorilo.

Je mi veľkou cťou a potešením vás týmto procesom sprevádzať v nádhernom a bezpečnom prostredí v mňa doma v Bratislave alebo je možné rezervovať si chatku v prírodnom prostredí mimo ruchu veľkomesta.

Pobyt je možné objedať po dohode celoročne. Individuálne alebo v malej skupinke (gro práce je individuálne 1-1).

Ubytovanie v hlavnej budove, v chatke alebo vo vlastnom stane. Strava: plná alebo polo-penzia.

Pobyt je možné rozdeliť do 2-3 víkendov. Dĺžka pobytu 2-7 dní.