Rituál prebúdzania Shakti

Masáž a zvukoterapia pre ženy, ktoré sa chcú napojiť na esenciu svojej božskosti - ženskej energie "Shakti", ktorú máme každá v sebe. 

Shakti je tvorivá energia, ale môže mať aj ničiacu podobu. Pomocou masáže objavíme, uvoľníme a pretvoríme všetko to, čo sa v tele uložilo a zatuhlo (nevyslovené hranice, neprejavené a potlačené emócie, napätie, stres..). 

Budete sa tak mať možnosť dokonale uvoľniť do povznášajúcich zvukov spievajúcich krištáľových mís a iných liečivých zvukových nástrojov.

Po tejto masážnej terapii budete odchádzať s pocitom Kráľovnej svojho života. 

Priebeh masáže

  na výber sú 2 varianty:

1. Tantrické prebúdzanie "Shakti"

Masírujem na zemi (matraci) celé telo (aj prsia a jóní). Prebúdzame esenciu ženskosti v jej najsilnejšej podobe - sexuálnej (Shakti vo svojej Kundalíni energii je sila, ktorá pretvára všetko, čo je spojené s jej božskou sexualitou). 

2. Liečivé prebúdzanie "Shakti"

Masírujem na masérskom stole celé telo okrem intímnych partií. Liečime telo a umožňujeme sa mu úplne uvoľniť, rozpúšťame napätie vo svaloch, tak aby sa Shakti mohla prebudiť vo svojej liečivej podobe, rozpúšťa všetky pochybnosti a pritom zostáva vo svojich osobných hraniciach. 

Po masáži budete môcť oddychovať v priestore, až kým nebudete cítiť, že ste pripravená podeliť sa so svetom o svoju božskú energiu. 

Masírujem v príjemnom domácom prostredí. Používam 100% čisté prírodné a éterické oleje. V priestore je sprcha. Budeme mať čas na rozhovor/čaj. 

Fotogaléria

Objednajte si moje služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a čoskoro sa Vám ozvem.