PRE MUŽOV AJ PRE ŽENY

Tantrické terapie, ktoré môžete u mňa zažiť vychádzajú z tantrickej filozofie východných náuk, ako "Tantrický budhizmus" a učenia, ktoré priniesol západnému človeku indický mystik Osho. Učila som sa od žiakov jeho žiakov a preto sa považujem za ďalšiu generáciu sprievodcov, ktorí pokračujú v tzv. Oshovskej tantre. 

Na rozdiel od západnej tantry, cieľom tantrického budhizmu je to, aby klient našiel zdroj lásky a transformujúcu silu sexuálnej energie v sebe a nestal sa závislým na sprievodcovi či terapeutovi.  Preto sa učíme ako prebudiť skryté sily v sebe aj za pomoci použitia 3 nástrojov tantry: " Dýchaj, Všímaj si a Spomaľ", ktoré sú zlatou nitkou, ktorá nás vedie všetkými technikami, ktoré pri terapiách používam. 

Takáto tantrická masáž slúži na nasmerovanie prúdu orgazmickej energie do vášho zámeru. Preto si na začiatku každého rituálu stanovujeme ciele, teda, čo kam chceme na-akumulovanú energiu poslať.  

Tantrická masáž je o tom, naučiť sa správne pracovať so svojou sexuálnou energiou. Vedieť sa do nej uvoľniť bez potreby niečomu sa brániť alebo kontrolovať. Mojim cieľom je napojiť vás na túto energiu aby ste sa mohli naučiť ju transformovať napríklad do oblasti zdravia, hojnosti alebo na zlepšenie svojich vzťahov.

Pre prihlásenie sa na konkrétnu masážnu terapiu, prosím vyplňte formulár, ktorý nájdete pri každej z nich. Je potrebné si premyslieť zámer či dôvod, prečo na danú terapiu prichádzate a čo chcete riešiť. Ak si neviete vybrať, zavolajte mi a spoločne sa na to pozrieme. 

Rituál uctenia tela a otvorenia srdca

Táto masážna terapia je vhodná pre mužov aj pre ženy. Vychádza z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Ak ma tam volá energia, používam prvky šamanského liečenia dotykom. Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, lásku a radosť. Pomáha pri akútnych psychických stavoch ako sú depresie, úzkosti, nedostatok životnej energie, lásky a obnovuje vnútornú rovnováhu našej psyché. 

Rituál prebúdzania Kundalíni

TANTRICKÁ MASÁŽ PRE MUŽOV


Kundalíni je hadia energia, je to naša životná, ale aj sexuálna-reproduktívna energia. My všetci sme sa narodili s aktívnou Kundalíni energiou (aj vďaka nej), bohužiaľ táto energia počas života slabne a úplne sa vytráca. 

Deje sa to spolu s našimi presvedčeniami o starnutí (poruchy erekcie, predčasná ejakulácia, frigidita u žien), ale aj kvôli sexuálnym, či iným traumám a zážitkom, ktoré sa nám uložili do podvedomia a tvoria tak bloky, ktoré znemožňujú Kundalíni energii prúdiť. 

Pomocou jemnej ale aj dynamickej masáže pôsobím na fyzické bloky na tele, ale aj jemno-hmotné energetické bloky. Výsledkom je, že vy si tak budete môcť znova nacítiť a obnoviť spojenie so svojou životnou energiou a z masáže budete odchádzať nabitý a v plnej sile. 

Viac informácií

Rituál odovzdania (sa) 

Havajská tantrická masáž

Masáž, pri ktorej sa dokonale uvoľníte nielen fyzicky ale predovšetkým psychicky. Uvoľnenie ide do hĺbky podvedomia a má dlhodobý účinok. Pri masáži sa používajú techniky ako jemný dotyk, zastavenie, dlhý dotyk, strečing a naťahovanie. Masérka manipuluje telom, vytáča ho rôzne do strán. Jedným z účinkov tejto masáže je, že budete môcť opustiť svoje obranné a kontrolné mechanizmy a uvoľníte sa v bezpečí milujúcich rúk. 

Masáž je vhodná na liečenie psychických stavov vyhorenia a vyčerpania, ale aj na liečenie vzorcov, blokov a presvedčení, ktoré sme si vytvorili v prenatálnom období a v 0-3 roku života (Liečenie vnútorného dieťaťa). 

5 Elements Therapy

TANTRICKO - ŠAMANSKÁ MASÁŽ 

Táto terapeutická prax vám umožňuje vybrať si z piatich rôznych zážitkov inšpirovaných prírodnými živlami - elementami. Masáž vás zavedie z mysle, z tela a do prúdu vašej životnej energie a spojí vás s liečivou energiou vybraného živlu. Masáže podľa Elementov sú kombináciou techník Tantra masáže, tantrických štruktúr a šamanských techník (otvárania energie, napájanie sa na elementy v tele, liečenie dotykom a pod.).

Rituál prebúdzania Shakti 

Tantrická masáž pre ženy

Tantrická alebo liečivá masáž pre ženy, ktoré sa chcú napojiť na svoju tvorivú = božskú ženskú esenciu. Po masáži sa budete môcť oddať liečivému zvuku spievajúcich misiek, tibetských misiek, koshi, kalimbe atď. 

Masáž možná s intímnymi partiami - Tantrické prebúdzanie Shakti alebo bez intímnych partií - Liečivé prebúdzanie Shakti, ktoré zbavuje svalov stresu a napätia, tak aby ste sa mohli dokonale uvoľniť do toho, kto naozaj ste. 

Masáž vhodná na seba-prijatie, sebalásku, posilnenie zdravých osobných hraníc a očistu od všetkého, čo už nepotrebujeme (emócie, vzorce, tlaky a strachy..).