7 Krokov k uzdraveniu koreňa traumy

Zober si svoju silu naspäť

Sprevádzanie metódou krok za krokom

Konzultácie osobne alebo online

Ako sa naozaj máš?

Čo je to TO, co v sebe cítiš? Kde to cítiš? Dokážeš tomu venovať pozornosť? Mení sa to?

Ako sa skutočne cítiš, keď toto miesto v sebe vnímaš?

Kde v tele sídli tvoja vášeň a kreativita?

Kde v tele sa cítiš tlak, hnev, bolesť, smútok? Vieš to uvoľniť? Akým spôsobom tlačíš na seba?

Kde nedokážeš cítiť vďačnosť? Za aké veci nedokážeš byť vďační/-á?

Kde na seba a na druhých tlačíš? Akým spôsobom? Aký to má vplyv na tvoj život?

Kde sa nedokážeš ešte úplne uvoľniť, zrelaxovať? Kde nedokážeš pociťovať radosť?

Vieš uvoľniť tento tlak a nahradiť ho uvoľnením, radosťou, blaženosťou?

Ak nie, tak čítaj ďalej..


Bola som ako ty. Nasratá na to, že stále sa snažím a snažím a snažím..Zažívala som výšky aj pády. Niekedy som doslova sršala energiou a liezla som ľuďom na nervy svojou prílišnou nadšenosťou. Mala som milióny nápadov a chcela som ich rýchlo zrealizovať. Chyba bola v tom, že som sa nevedela ZASTˇAVIŤ a SKONTROLOVAŤ si, odkiaˇľ tento nápad pochádza. Aká je moja motivácia. Či to skutočne cítim v kostiach, v panve..A to najdôležitejšie: KDE SÚ MOJE HRANICE? Neboli prekročené? Nezabudla som na seba? Naozaj to potrebujú? Nezachraňujem? Z akého zranenia to vychádza? Až keď som svoju energiu už po miliónkrát vybila na niečo, čo som vlastne ani nechcela a neubližovala sebe aj ostatným okolo mňa..začala som sa pýtať vyššie spomenuté otázky...lebo ako inak prišla mi veľká STOP-ka. Uffff....Každý sme iný a u každého môže byť postup uzdravovania odlišný...čo ale zafungovalo mne, bola metóda, ktorú vám teraz priblížim. 

1. Odpojiť sa (To unfollow)

Vzdialenie sa od bežného života a každodenného stereotypu. Odpojenie sa od ľudí, ktorých možno slepo nasledujeme a škodia nám. Únik od prostredia, v ktorom sa bežne pohybujeme a ťaháme si z neho tie isté vzorce myslenia. Z mojej skúsenosti, je vhodné od problému po-odísť, aby sme ho rozpoznali.

2. Očistiť sa (To clean)

Zmena stravy, spotenie sa pri práci, pri pohybe v prírode ale aj v tanci alebo pri technikách práce uzdravovania, to všetko je vhodné a účelne nastavené tak aby mohli prebehnúť očistné procesy v tele a tým aj na duši. V čistom prírodnom prostredí načerpáte potrebnú silu a odvahu. Odporúčam vyskúšať napríklad bahenný zábal, kúpanie sa v kryštálovo čistej vode, skok z útesu so sprievodcom Jahodou, užiť si výhľady na okolitú nádhernú krajinu (chránená krajinná oblasť). To vám pomôže vyčistiť toxíny, nepotrebné myšlienky, strachy, a nánosy rýchlej materiálnej doby na fyzickom, emočnom aj energetickom tele. V komunite sa cítime potrební, stávame sa súčasťou spoločenstva. Tvoríme spoločne. Vraciame sa k sebe domov. Sme viac v spojení so zemou (práce v komunitnej záhrade, na opravách a stavbách budov a pod.) Naučíme sa očisťovať nielen seba ale aj priestor v ktorom sa pohybujeme. Budete si skúšať techniky rozpoznávania, čo je pre vás vhodné (jedlo, medicína, látka..) a čo naopak nemusíte do svojho priestoru prijať.

3. Rozhodnúť sa (To decide)

Na začiatku každej veľkej zmeny stojí rozhodnutie. V tomto kroku si uvedomujeme svoje zámery a ciele. Je vhodné si ich spísať na papier. A rozhodnúť sa vyjsť vesmíru/životu v ústrety. U každého človeka prebieha proces rozhodovania inak. Napríklad ženy sú cyklické a rozhodujú sa dlhšie, menia názory (rozhodovanie v cykle). Muži sa vedia rozhodnúť ihneď a majú problém svoj názor neskôr zmeniť. Všetko to je v poriadku, ak sa do procesu uvoľníme a dovolíme si ísť hlbšie. Je v poriadku, ke´ď sa naša pravda mení, vtedy je možné, že rozhodnutie vychádzalo z traumy, o ktorej sme možno ani nevedeli. Ako skúsená sprievodkyňa vás prevediem jednotlivými krokmi, tak aby sme našli koreň, kde problém vznikol. 


4. Vytvoriť si ochranu (To protect)

Naučíte sa vytvoriť si a ochrániť svoj posvätný priestor, uvedomiť si svoje limity a hranice. Je naozaj potrebné dobre spoznať dobre samého seba,   aké máte hodnoty a priority vo svojom živote.  Pustiť to, čo k vám neladí je veľmi oslobodzujúce.  Zároveň je vhodné, to urobiť bez akéhokoľvek posudzovania a odsudzovania. Naučíme sa techniky ako nehodnotiť ale zároveň povedať NIE, tomu, čo nechceme. Ako si chrániť svoju energiu, svoje zdroje a všetko milované. Pretože vaša energia a váš čas je to najvzácnejšie, čo vlastníte. 

5. Milovať (To love)

Vyčistiť srdce od lipnutia, vzorcov, programov. Uvedomiť si, čo pre mna znamená "milovať" a s akým zámerom tvorím svoje vzťahy. Odpustiť. Milovať bez podmienok. Slobodne. Láska je tvorivá transformačná energia, ktorá vidí veci, také aké naozaj sú. Priestor v srdci prírody, energia vody, matky zeme je ako stvorená na prácu so srdcom a blokmi, zranenia a presvedčenia, ktorými sme si zatarasili cestu k láske v slobode, bez očakávaní, bez obmedzení. Súčasťou práce v tomto kroku je ceremónia s Shipibo ceremonial Cacao.

6. Prekonať svoje strachy (To overcome your fears)

Ak sa to nenaučíme sami, život to bude robiť za nás. Je len na nás, či sa do toho uvoľníme alebo budeme proti tomu bojovať. Prekonať sa je nádherný rituál vstúpenia do svojej sily. Vyzýva nás prepojiť sa so svojou rodovou líninou a požiadať svojich predkov o pomoc. Môžeme všetko pustiť, napríklad aj skokom zo skaly. Z takej výšky do akej vyleziete (so sprievodcom). Tie pocity sily potom sú prenádherné. Pracujeme tiež na odblokovaní sexuality do jej posvätnej zdrojovej sily a nastavení, tak ako to bolo pôvodne pre ľudí ako samostanté bytosti v súlade s najvyšším zdrojom vytvorené. 

7. Návrat ku koreňom (Back to the roots)

Je dôležité ukončovať cykly. Uvedomiť si znova svoje zámery a dôvody prečo sme začali. Transformované je to, čo je naozaj dobre integrované a uvedené do hmoty. V tomto kroku sa rozprávame o tom, ako uvádzať uzdravené do bežného života. Skúšame si to vzťahoch a v komunikácii v komunite. Sú to veľmi dôležité malé kroky, ktoré je možné robiť od začiatku procesu, tento krok sa teda prelína celým obdobím absolvovania metódy a je kontrolovaný a oslavovaný. V priestore sa nachádza aj moja kolegyňa Mira, ktorá sa špecializuje na techniku terapie s koreňmi, v prípade záujmu je možné ju osloviť na sprievodcovanie v tomto kroku (mimo ceny pobytu). 

Techniky práce

  • Vedený rozhovor, otázky
  • Body Psychosomatics (vedený rozhovor a vizualizácia na uvoľňovanie potlačenej emócie z tela
  • Skriptá + techniky na doma (Techniky práce budem vyberať podľa individuálnych potrieb klienta, tak ako si spoločne navnímame).

V prípade záujmu je možné doplniť o ďalšie terapie z mojej ponuky (podľa cenníka).

Miesto

Online (telefonicky) alebo osobne v mojom liečivom priestore v Bratislave.

Cena

300 EUR/prvá skúšobná konzultácia zdarma. 

Objednajte sa na skúšobnú konzultáciu ZDARMA