Uzdravovanie základných koreňových tém a sexuality

Uzdravovanie s Luciou Jasnou v prírode

Uvoľňovanie základných koreňových zranení v podobe blokov - bolestivých UZLOV vo fyzickom tele. Rozpúšťaním týchto bodov vo fyzickom tele sa uvoľnuje napätie, stres a zablokované emócie naviazané na traumatickú udalosť v minulosti (napr. z detstva). Koreňové zranenia sú základné rodové traumy, prenesené programy a nastavenia, ktoré sme zdedili alebo naučené spôsoby správania (stratégie), ktoré sme sa naučili používať, ovplyvňujú tak náš celý život.

Uzlíky sú tvrdé časti "trigger pointy", často uložené hlbšie vo vnútri tela. Môžeme si ich predstaviť ako skamenelé hrudky. Začíname jemným dotykom, ktorý v prípade potreby prechádza do tlaku a "rozbíja" uzlík a spolu s ním vyplavené emócie. Je potrebné prichystať sa na tzv. INTEGRAČNÝ PROCES, teda naša myseľ/EGO sa bude pravdepodobne brániť všetkými možnými spôsobmi. Budete tak postavený tvárou v tvár svojim základným koreňovým JADROVÝM TRAUMÁM (vetám).

Počas uzdravovania pracujem intuitívne, teda volím taký druh dotyku a na takom mieste, ktoré je v zámere uzdravovania a v súlade so zámerom vášho VYŠŠIEHO JA. Pracujem v kanáli: SMRŤ V DÔVERE, ŽIVOT V AUTENTICITE. Prepojenie kamálu SRDCE-ZEM (Emócie do Zeme).

Uzdravovanie sexuality a toho, ako cítime a vnímame sexuálnej energiu. Sme sexuálne bytosti ale sme aj živé/tvorivé bytosti. Často si sexualitu (libido) zamieňame s energiou života (životnou tvorivou energiou, motiváciou). Životná energia býva teda mylne smerovaná nesprávne a to na základe sexuánych preferencií, závislostí a zranení z minulosti. Ak sa to deje nevedome (teda nemáme kontrolu), , často nás vedie do znovu-opakujúcich sa neprospešných vzťahov, situácií, ktoré nás nielen oberajú o energiu ale nás aj znovu traumatizujú (dávajú nás do eneretického dlhu) a podobne.

Očistením tém koreňého centra a centra našej sexuality, je možné prenastaviť si naše fungovanie tak, ako je to pre daný moment v danej situácii, čiže v PRÍTOMNOM OKAMIHU pre mňa ako človeka momentálne prospešné.

Terapie sú prežitkové, dotykové, používame techniky, ktoré sú nám prirodzené ako dych, pohyb, hlas, jemný ale aj hĺbkový dotyk so zámerom uzdravovať. Terapie sa dejú v nahote (v sarongu/šatke) , dotyk/odblok sa v prípade potreby deje aj na intímnych miestach.

Príbeh nie je dôležitý, ale vždy sa snažíme nastaviť zámer, tak aby bol aj pre myseľ pochopiteľný. Vždy vieme, čo robíme a prečo to robíme.

Je to terapia, ktorá v niektorých prípadoch stačí 1x za život. Zmena koreňových nastavení a očista koreňových programov a programov životnej energie ovplyvňuje celý váš ďalší život.

Dĺžka trvania terapie: 2-3hod.

Ak prídete na viac dní, je možné zakúpiť si balík terapií.

7 krokov k uzdraveniu koreňa traumy

1. Odpojiť sa (To unfollow)

Vzdialenie sa od bežného života a každodenného stereotypu. Odpojenie sa od ľudí, ktorých možno slepo nasledujeme a škodia nám. Únik od prostredia, v ktorom sa bežne pohybujeme a ťaháme si z neho tie isté vzorce myslenia. Z mojej skúsenosti, je vhodné od problému po-odísť, aby sme ho rozpoznali.

2. Očistiť sa (To clean)

Zmena stravy, spotenie sa pri práci, pri pohybe v prírode ale aj v tanci alebo pri technikách práce uzdravovania, to všetko je vhodné a účelne nastavené tak aby mohli prebehnúť očistné procesy v tele a tým aj na duši. V čistom prírodnom prostredí načerpáte potrebnú silu a odvahu. Odporúčam vyskúšať napríklad bahenný zábal, kúpanie sa v kryštálovo čistej vode, skok z útesu so sprievodcom Jahodou, užiť si výhľady na okolitú nádhernú krajinu (chránená krajinná oblasť). To vám pomôže vyčistiť toxíny, nepotrebné myšlienky, strachy, a nánosy rýchlej materiálnej doby na fyzickom, emočnom aj energetickom tele. V komunite sa cítime potrební, stávame sa súčasťou spoločenstva. Tvoríme spoločne. Vraciame sa k sebe domov. Sme viac v spojení so zemou (práce v komunitnej záhrade, na opravách a stavbách budov a pod.) Naučíme sa očisťovať nielen seba ale aj priestor v ktorom sa pohybujeme. Budete si skúšať techniky rozpoznávania, čo je pre vás vhodné (jedlo, medicína, látka..) a čo naopak nemusíte do svojho priestoru prijať.

3. Rozhodnúť sa (To decide)

Na začiatku každej veľkej zmeny stojí rozhodnutie. V tomto kroku si uvedomujeme svoje zámery a ciele. Je vhodné si ich spísať na papier. A rozhodnúť sa vyjsť vesmíru/životu v ústrety. U každého človeka prebieha proces rozhodovania inak. Napríklad ženy sú cyklické a rozhodujú sa dlhšie, menia názory (rozhodovanie v cykle). Muži sa vedia rozhodnúť ihneď a majú problém svoj názor neskôr zmeniť. Všetko to je v poriadku, ak sa do procesu uvoľníme a dovolíme si ísť hlbšie. Je v poriadku, ke´ď sa naša pravda mení, vtedy je možné, že rozhodnutie vychádzalo z traumy, o ktorej sme možno ani nevedeli. Ako skúsená sprievodkyňa vás prevediem jednotlivými krokmi, tak aby sme našli koreň, kde problém vznikol. 


4. Vytvoriť si ochranu (To protect)

Naučíte sa vytvoriť si a ochrániť svoj posvätný priestor, uvedomiť si svoje limity a hranice. Je naozaj potrebné dobre spoznať dobre samého seba,   aké máte hodnoty a priority vo svojom živote.  Pustiť to, čo k vám neladí je veľmi oslobodzujúce.  Zároveň je vhodné, to urobiť bez akéhokoľvek posudzovania a odsudzovania. Naučíme sa techniky ako nehodnotiť ale zároveň povedať NIE, tomu, čo nechceme. Ako si chrániť svoju energiu, svoje zdroje a všetko milované. Pretože vaša energia a váš čas je to najvzácnejšie, čo vlastníte. 

5. Milovať (To love)

Vyčistiť srdce od lipnutia, vzorcov, programov. Uvedomiť si, čo pre mna znamená "milovať" a s akým zámerom tvorím svoje vzťahy. Odpustiť. Milovať bez podmienok. Slobodne. Láska je tvorivá transformačná energia, ktorá vidí veci, také aké naozaj sú. Priestor v srdci prírody, energia vody, matky zeme je ako stvorená na prácu so srdcom a blokmi, zranenia a presvedčenia, ktorými sme si zatarasili cestu k láske v slobode, bez očakávaní, bez obmedzení. Súčasťou práce v tomto kroku je ceremónia s Shipibo ceremonial Cacao.

6. Prekonať svoje strachy (To overcome your fears)

Ak sa to nenaučíme sami, život to bude robiť za nás. Je len na nás, či sa do toho uvoľníme alebo budeme proti tomu bojovať. Prekonať sa je nádherný rituál vstúpenia do svojej sily. Vyzýva nás prepojiť sa so svojou rodovou líninou a požiadať svojich predkov o pomoc. Môžeme všetko pustiť, napríklad aj skokom zo skaly. Z takej výšky do akej vyleziete (so sprievodcom). Tie pocity sily potom sú prenádherné. Pracujeme tiež na odblokovaní sexuality do jej posvätnej zdrojovej sily a nastavení, tak ako to bolo pôvodne pre ľudí ako samostanté bytosti v súlade s najvyšším zdrojom vytvorené. 

7. Návrat ku koreňom (Back to the roots)

Je dôležité ukončovať cykly. Uvedomiť si znova svoje zámery a dôvody prečo sme začali. Transformované je to, čo je naozaj dobre integrované a uvedené do hmoty. V tomto kroku sa rozprávame o tom, ako uvádzať uzdravené do bežného života. Skúšame si to vzťahoch a v komunikácii v komunite. Sú to veľmi dôležité malé kroky, ktoré je možné robiť od začiatku procesu, tento krok sa teda prelína celým obdobím absolvovania metódy a je kontrolovaný a oslavovaný. V priestore sa nachádza aj moja kolegyňa Mira, ktorá sa špecializuje na techniku terapie s koreňmi, v prípade záujmu je možné ju osloviť na sprievodcovanie v tomto kroku (mimo ceny pobytu). 

Techniky práce

  • Vedený rozhovor, otázky
  • Meditácie a vizualizačné techniky na uvoľňovanie potlačenej emócie z tela, kanál Kosmos - Zem
  • Intuitívna masáž, uzdravovanie dotykom (jemný, dynamický dotyk, tlak), dych, hlas, hĺbkový rozhovor, intuitívne vedenie slovom).

  • De-Armouring&Energetický orgazmus.


Techniky vyberám intuitívne podľa toho, čo klient potrebuje. 

Miesto

Hocijaké miesto v prírode, kde sa práve nachádzam. Ak také miesto máte, rada prídem. Inak info o presnej lokalite budem zdieľať na vyžiadanie. 

Cena

Viz. cenník terapií z mojej ponuky. 

2hod uzdravovanie/ 200eur
2hod uzdravovanie pre pár alebo 2osoby/ 150eur (každý 2hod individuálne)
Balíky a Programy z mojej ponuky
Cena ubytovania: info u mňa 

Objednávky vopred potvrdené odoslaním rezervačného poplatku 50eur, termín je možné zmeniť 24hod vopred. Náhradný termín možný v Bratislave alebo pri mojej ďalšej návšteve. 

Objednajte sa na skúšobnú konzultáciu ZDARMA